Zaznacz stronę
Agnieszka Zegadło-Mylik

Na bieżąco śledzę wszystkie nowości z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii . Tylko ciągły rozwój jest gwarancją rzetelnej pomocy pacjentom.

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

lekarz medycyny estetycznej, specjalista dermatologii ,patomorfologii

Wykształcenie

Doktor Agnieszka Zegadło-Mylik jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie Wydziału Lekarskiego. W 1994 roku zdała egzamin specjalizacyjny z patomorfologii, uzyskując tytuł specjalisty II st. W 2004 roku obroniła, z wyróżnieniem pracę doktorską na temat diagnostyki celiakii i w tym samym roku uzyskała tytuł specjalisty II st. z dermatologii i wenerologii, w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Patologów oraz Polskiego Towarzystwa Patologów Dziecięcych.

 

Doktor Zegadło-Mylik nieustannie poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w licznych kursach oraz warsztatach z zakresu dermatologii, wenerologii i medycyny estetycznej.

Doświadczenie
Doktor Agnieszka Zegadło-Mylik jest specjalistą z zakresu medycyny estetycznej, dematologii oraz patomorfologii z wieloletnim doświadczeniem.
Specjalizuje się w ocenie mikroskopowej zmian skórnych. Zajmuje się również leczeniem chorób skóry gładkiej, skóry owłosionej, błon śluzowych oraz paznokci dorosłych i dzieci oraz diagnostyką i leczeniem trądziku młodzieńczego, trądziku dorosłych i trądziku różowatego, łuszczycy, zmian łojotokowych, alergii skórnych, chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybic, a także diagnozuje i leczy zmiany przed nowotworowe i nowotworowe skóry.
Od wielu lat zajmuje się także zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej oraz leczeniem laserowym w szerokim zakresie. Uczestniczyła w wielu zjazdach oraz konferencjach krajowych i zagranicznych, a także ukończyła szereg kursów z dziedziny dermatologii ogólnej i estetycznej.
Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii takie jak: laserowe usuwanie zmarszczek, zmian naczyniowych, ujędrnianie skóry, fotoodmładzanie,  depilację laserową, laserowe leczenie blizn (pooperacyjnych, pooparzeniowych, a także rozstępów).
W ramach medycyny estetycznej przeprowadza zabiegi z zastosowaniem botuliny i wypełniaczy (kwas hialuronowy), leczenie nadpotliwości, mezoterapię igłową. Wykonuje także peelingi medyczne takie jak: Cosmelan, Easy Phen Light, Lip&Eyelid Formula. Zajmuję się również usuwaniem miejscowej otyłości przy pomocy urządzenia Cryolab lub preparatu Aqualyx.
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.