Zaznacz stronę
labioplastyka plastyka warg sromowych

Labioplastyka plastyka warg sromowych
– i jest taka jak chce!

Labioplastyka – plastyka warg sromowych. Kobieta chce być piękna w każdym calu. Ta potrzeba wynika nie tylko z jej natury, ale również z codziennej chęci bycia wyjątkową i pewną siebie osobą. Czasami, w poczuciu własnej wartości i kobiecości, przeszkodą może być niewielki, ukryty kawałek ciała. Tak jest w przypadku przerostu lub asymetrii warg sromowych większych lub mniejszych. Dla wielu kobiet to nie tylko powód dyskomfortu psychicznego, ale również dolegliwości takich jak ból, ból przy oddawaniu moczu oraz problemy z dopasowaniem ubrań czy bielizny.

Specjaliści Formmed Es przychodzą teraz Paniom z pomocą. Nasi chirurdzy oraz specjaliści od medycyny estetycznej zajmujący się plastyką warg sromowych sprawiają, że życie kobiet zyskuje nową jakość. Zapraszamy do naszej Kliniki oraz do poznania pakietu informacji przydatnych przez zabiegiem – plastyka warg sromowych.

l

Ważny początek

WSKAZANIA - Labioplastyka

  • przerost i asymetria warg sromowych
  • dysproporcje anatomiczne wrodzone lub nabyte (poród, guzki w okolicach intymnych)

POTRZEBNE BADANIA

ustalane indywidualnie z lekarzem , w zależności od rodzaju znieczulenia

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu - labioplastyka

Podczas zabiegu chirurg wykonuje zmniejszenie, powiększenie lub skorygowanie kształtu warg sromowych. W przypadku zmniejszenia następuje chirurgiczne wycięcie nadmiernej warstwy skóry wargi sromowej oraz nadanie jej odpowiedniego kształtu.

Czas trwania

Zabieg plastyka warg sromowych trwa około 45 minut.

Znieczulenie

miejscowe/ogólne

 

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja - Labioplastyka

Po zabiegu może pojawić się obrzęk i dolegliwości bólowe (wskazane wtedy są leki przeciwbólowe). Do codziennej aktywności pacjentka może wrócić już po dwóch dniach od zabiegu, jednak powinna zachować wstrzemięźliwość seksualną na okres około 6 tygodni.

Efekty po zabiegu

Końcowe efekty, widoczne dopiero po kilku miesiącach, są trwałe: poprawia się jakość i komfort życia pacjentki.

Lekarze wykonujący zabieg labioplastyka (plastyka warg sromowych)

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.