Zaznacz stronę
Barbara Offert

 

Pomaganie  Pacjentom daje mi ogromną satysfakcję, dlatego oddaję się temu całkowicie.

dr Barbara Offert

specjalista chirurgii, lekarz medycyny estetycznej

Doświadczenie

Barbara Offert jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku.

W latach 2004-2006 pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku. W trakcie studiów dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Od 2006 roku pracuje w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a od 2011 współpracuje z Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych.

Lekarz specjalista Barbara Offert w Formmed zajmuje się głównie leczeniem wad twarzoczaszki i chirurgią rekonstrukcyjną. Wykorzystując również swoje doświadczenie w leczeniu wad rozszczepu wargi i podniebienia oraz z zakresu medycyny estetycznej i przeprowadza korekty nieoperacyjnych warg pacjentów po rozszczepie przy pomocy kwasu hialuronowego.

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie: wad rozszczepowych twarzoczaszki, chirurgii plastycznej, chirurgii noworodka, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, urologii dziecięcej, chirurgii endoskopowej u dzieci, traumatologii dziecięcej.

Skończyła liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej i od 2007 roku wykonuje zabiegi z użyciem wypełniacza (kwasu hialuronowego).

Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych. Autorka oraz współautorka publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej poświęconej problematyce leczenia wad rozszczepowych. Od roku 2006r wielokrotnie czynnie uczestniczyła w krajowych i zagranicznych zjazdach i posiedzeniach naukowych.

Była delegatką na międzynarodowych konferencjach poświęconych leczeniu wad rozszczepowych na świecie, które odbyły się w Brazylii w 2009r i w Indiach w 2017r.

Zakres wykonywanych zabiegów
  • z  chirurgii dziecięcej

Rozszczepy wargi i podniebienia, rozszczepy podśluzówkowe podniebienia, torbiele i przetoki wargi i jamy ustnej, wyrośla przeduszne, plastyka blizn, znamiona barwnikowe i naczyniaki, torbiele dermoidalne, plastyka krótkiego wędzidełka wargi i języka, leczenie sklejonych warg sromowych.

  • z medycyny estetycznej

Nieoperacyjna korekta wargi kwasem hialuronowym u pacjentów po rozszczepie wargi. Powiększanie ust, wypełnianie bruzd i„marionetek” kwasem hialuronowym.

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.