Zaznacz stronę
Zbigniew Surowiec

 

Dzieci muszą mieć oparcie w dorosłych, dlatego staram się być ich wsparciem na każdym etapie leczenia. Nic tak nie cieszy jak ich szczery uśmiech pojawiający się na koniec leczenia.

dr Zbigniew Surowiec

specjalista chirurgii dziecięcej

Wykształcenie

Doktor Zbigniew Surowiec jest absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, ukończył Wydział Lekarski.

Jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii dziecięcej.

Doświadczenie

Zbigniew Surowiec ukończył wiele specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie: mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii noworodka, wad rozszczepowych twarzoczaszki, chirurgii laparoskopowej, chirurgicznego leczenia wad odbytu, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, urologii dziecięcej, chirurgii endoskopowej u dzieci, traumatologii dziecięcej. W roku 2001 odbył staż w Klinice Chirurgii Noworodka w New York – Presbyterian, the University Hospitals of Columbia and Cornell.
Począwszy od roku 1995 wielokrotnie czynnie uczestniczy (referaty, plakaty) w krajowych i zagranicznych zjazdach, konferencjach i posiedzeniach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych oraz autor i współautorem ok. 40 publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej.
Specjalizuje się w zabiegach rozszczepów wargi i podniebienia, korekcie uszu, syndaktylii, polidaktylii, usuwania wyrośli przyusznych, usuwania blizn i znamion.
Jest wieloletnim pracownikiem w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Kliniki Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych.
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.