Zaznacz stronę
Małgorzata Więch

Dbam, aby każdy ułożony przeze mnie program żywieniowy, był jak najlepiej dobrany biorąc pod uwagę indywidualne cechy każdego mojego Pacjenta.

 

Małgorzata Więch

specjalista w zakresie żywienia człowieka, dietetyk

Wykształcenie

Małgorzata Więch jest absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, gdzie uzyskała tytuł magistra.

 

 

Doświadczenie

Małgorzata Więch jest dietetykiem z wieloletnim doświadczeniem nie tylko w pracy z pacjentami, którzy chcą zadbać o siebie i swoje zdrowie lub zredukować wagę, ale również we współpracy z kobietami w ciąży, sportowcami oraz osobami z poważnymi problemami zdrowotnymi. Ma bogate doświadczenie we współpracy, prowadzeniem i układaniem programów dietetycznych,  zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.

Od wielu lat pracuje w Zakładzie Żywienia w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie, gdzie jest asystentką, ale również udziela porad dietetycznych właśnie na oddziałach specjalistycznych.

Tam też zajmuje się prowadzeniem zajęć na temat zasad zdrowego żywienia kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią w ramach Szkoły Rodzenia, a także udziela porad w poradni gastroenterologicznej dla dzieci ( przy leczeniu nadwagi i otyłości, niedoboru masy ciała, zaparciach, alergiach na pokarm a także wielu innych schorzeń z zakresu gastroenterologii i chorób wewnętrznych).

Małgorzata Więch, aktywnie angażuje się w propagowanie prawidłowego odżywiania u najmłodszych. Dba o edukację nie tylko w zaciszu swojego gabinetu ale również biorąc udział w roli eksperta w licznych programach edukacyjnych dotyczących zdrowego żywienia dzieci (m. in. Śniadanie daje moc, Mamo, tato wolę wodę).

Prowadzi, również specjalistyczne wykłady szkoleniowe i kursy w zakresie żywienia dla lekarzy pediatrów, pielęgniarek i położnych oraz edukatorów żywieniowych biorących udział w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”.

W swojej pracy kieruje się troską i komfortem pacjenta. Dba, aby każdy ułożony przez nią program żywieniowy, był jak najlepiej dobrany biorąc pod uwagę indywidualne cechy każdego pacjenta. Uważa, że jej rolą jest jak największa możliwa pomoc w praktycznej części realizacji zaleconych przez nią wskazań dietetycznych.

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.