DERMATOSKOPIA – większa wiedza na temat zmian skórnych.

Zmiany skórne są dla wielu z nas nie tylko niepokojące, ale również są przyczyną wielu kompleksów. Zanim staną się źródłem prawdziwych rozterek warto poznać prawdziwe powody ich powstania. Właśnie w tym celu zostało stworzone badanie dermatoskopii dostępne również w Formmed Es.

Jest to jedna z najbardziej dokładnych metod monitorowania zmian skórnych. Ponadto pozwala również ocenić ryzyko takich zmian oraz kwalifikację do ich usunięcia. Dzięki niej pacjenci unikają biopsji, a nasi Specjaliści wiedzą jaką formę terapii zastosować, aby pacjent czuł się bezpiecznie. Prosimy o zapoznanie się z zestawem najważniejszych informacji.

www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. skóra zniszczona promieniowaniem UV
   2. zmiany skórne wywołane działaniem hormonów, przed i po menopauzie
   3. rozstępy, cellulit
   4. przebarwienia
   5. blizny i zmiany pourazowe, potrądzikowe

Potrzebne badania

Próba laserowa, zlecana przez lekarza prowadzącego.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Skóra może być stymulowana laserem na różnych głębokościach – w zależności od założonego efektu odbudowy i napięcia skóry. Laser zostaje skierowany na zmiany skórne omijając zdrowe fragmenty. Następnie stymuluje głębsze warstwy skóry do przebudowy włókien kolagenowych.

Czas trwania

30-60 minut

Znieczulenie

Maść znieczulająca

Istotne wskazówki

Konieczność powtórzenia zabiegu

Wskazane jest powtórzenie zabiegu w odpowiednich odstępach czasowych celem porównania i śledzenia zmian w obszarze znamienia.

Nasi lekarze dermatolodzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.