LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW – bez kompleksów i bez blizn!

Nasze kompleksy powodują nie tylko mniejszą pewność siebie, ale i poczucie osamotnienia w “problemie”. Tak jest między innymi w przypadku rozstępów. Okazuje się jednak, że nie jest to dolegliwość jednostkowa: dotyczy aż 70 procent kobiet i 40 procent mężczyzn. Przyczyną powstawania tych czerwonych (wywołanych przez stan zapalny), a w konsekwencji białych prążków są zerwane włókna elastyny i kolagenu wywołane zbyt szybkim rozciągnięciem skóry (ciąża, nadwaga, kulturystyka, zbyt szybki wzrost w przypadku młodzieży), zaburzeniami hormonalnymi, i o czym najczęściej zapominamy – predyspozycjami genetycznymi.

Skuteczną i niemalże bezbolesną metodą walki z rozstępami jest zastosowanie lasera frakcyjnego CO2. Nie tylko stymuluje kolagen do odbudowy, ale także ma znaczący wpływ na poprawę jędrności i gładkości skóry. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zabiegu zmieszczonymi poniżej.

 

Dowiedz się więcej o laserach:
www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

      1. rozstępy np. na udach, piersiach, brzuchu

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Impulsy światła laserowego wnikają w skórę w odpowiedniej głębokości, tak by nie powodować oparzenia ale za to skutecznie pobudzić skórę właściwą do całkowitej regeneracji. Dzięki temu proces leczenia trwa krótko i nie powoduje powstawania widocznych ran.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu.

Znieczulenie

Miejscowe/krem znieczulający

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalny lekki dyskomfort, skóra może być lekko zaczerwieniona, obrzęknięta. Przez miesiąc po zabiegu należy unikać kontaktu skóry ze słońcem oraz stosować kremy z wysokim filtrem.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zabieg należy powtórzyć od 3 do 5 razy, z przerwami od 4-5 tygodni.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabiegi

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.