Zaznacz stronę
laserowe leczenie blizn

LASEROWE USUWANIE BLIZN POTRĄDZIKOWYCH
– bez kompleksów i bez blizn!

Blizny potrądzikowe, nierówności, zagłębienia na twarzy bywają powodem kompleksów i obniżonego poczucia wartości.  Aby pomóc pacjentom z tego typu dolegliwościami w ofercie Formmed Es znalazł się zabieg laserowego usuwania blizn. Szybki i bezpieczny zabieg pozwala odzyskać pacjentom komfort ciała i ducha. Zapraszamy do poznania szczegółowych informacji.

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser frakcyjny CO²
l

Ważny początek

Wskazania

  • blizny potrądzikowe
  • twarde bliznowce

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu, energia świetlna pochodząca z lasera jest wchłaniana przez komórki skóry zmienionej bliznowato. Następnie powoduje ona zmianę – remodeling tkanek. W obrębie blizny tworzy się siatka uszkodzonych i nieuszkodzonych komórek, które z kolei rozpoczynają intensywny proces odbudowy skóry. Sama blizna mięknie, a jej koloryt zaczyna przypominać zdrową skórę. Podczas zabiegu pacjent odczuwa pieczenie lub delikatne uszczypnięcia.

Czas trwania

W zależności od rozległości blizny.

Znieczulenie

Nie wymaga znieczulenia, czasami stosuje się system chłodzenia.

 

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i obrzęknięta. Stan ten może utrzymać się do dwóch dni. Potem skóra zaczyna się łuszczyć, a po 2-3 tygodniach stan skóry ulega normalizacji. Całkowity proces regeneracji trwa do 6 tygodni.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana jest indywidualnie.

Lekarze wykonujący laserowe usuwanie blizn potrądzikowych

dr Agnieszka Adamowska

specjalista dermatologii-wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

specjalista dermatologii, patomorfologii, lekarz medycyny estetycznej


 

Zdjęcia przed:

 

 

Zdjęcia po:

 

 

 

 

 

 

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.