dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

lekarz medycyny estetycznej, specjalista dermatologii, patomorfologii

Na bieżąco śledzę wszystkie nowości z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii . Tylko ciągły rozwój jest gwarancją rzetelnej pomocy pacjentom.

dr_n_med_Zygadło-Mylik_img

Doktor Agnieszka Zegadło-Mylik jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie Wydziału Lekarskiego. W 1994 roku zdała egzamin specjalizacyjny z patomorfologii, uzyskując tytuł specjalisty II st. W 2004 roku obroniła, z wyróżnieniem pracę doktorską na temat diagnostyki celiakii i w tym samym roku uzyskała tytuł specjalisty II st. z dermatologii i wenerologii, w Katedrze Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Patologów oraz Polskiego Towarzystwa Patologów Dziecięcych.

Doktor Zegadło-Mylik nieustannie poszerza swoją wiedzę i uczestniczy w licznych kursach oraz warsztatach z zakresu dermatologii, wenerologii i medycyny estetycznej.

Doktor Agnieszka Zegadło-Mylik jest specjalistą z zakresu medycyny estetycznej, dematologii oraz patomorfologii z wieloletnim doświadczeniem.
Specjalizuje się w ocenie mikroskopowej zmian skórnych. Zajmuje się również leczeniem chorób skóry gładkiej, skóry owłosionej, błon śluzowych oraz paznokci dorosłych i dzieci oraz diagnostyką i leczeniem trądziku młodzieńczego, trądziku dorosłych i trądziku różowatego, łuszczycy, zmian łojotokowych, alergii skórnych, chorób bakteryjnych, wirusowych i grzybic, a także diagnozuje i leczy zmiany przed nowotworowe i nowotworowe skóry.
Od wielu lat zajmuje się także zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej oraz leczeniem laserowym w szerokim zakresie. Uczestniczyła w wielu zjazdach oraz konferencjach krajowych i zagranicznych, a także ukończyła szereg kursów z dziedziny dermatologii ogólnej i estetycznej.
Wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii takie jak: laserowe usuwanie zmarszczek, zmian naczyniowych, ujędrnianie skóry, fotoodmładzanie,  depilację laserową, laserowe leczenie blizn (pooperacyjnych, pooparzeniowych, a także rozstępów).
W ramach medycyny estetycznej przeprowadza zabiegi z zastosowaniem preparatu leczniczego i wypełniaczy (kwas hialuronowy), leczenie nadpotliwości, mezoterapię igłową. Wykonuje także peelingi medyczne takie jak: Cosmelan, Easy Phen Light, Lip&Eyelid Formula. Zajmuję się również usuwaniem miejscowej otyłości przy pomocy urządzenia Cryolab lub preparatu Aqualyx.

Marta 2016-07-20 • 

Pani doktor sprawia bardzo dobre wrażenie. Fachowo i z zaangażowaniem podchodzi do problemu. Mamy nadzieje,ze leczenie przyniesie spodziewane wspaniałe rezultaty. 3mamy kciuki.

Magda 2013-05-10 •   

Od wielu lat walczę z trądzikiem i bliznami na twarzy. Jestem po kilku kuracjach tetracyklinami, kuracji Izotekiem, leczę się hormonalnie, a kremów, maści itp. kupiłam setki. Nic nie pomagało na dłuższą metę, nawet po odstawieniu Izoteku po miesiącu znowu miałam straszną cerę i ropne zmiany. Inni lekarze sugerowali jedynie, że nie ma innej opcji niż powtórzenie kuracji izotretinoiną, której brak efektów i działanie uboczne skutecznie mnie zniechęciło do ponownego stosowania. Nikt nie pojął się innego leczenia, mniej obciążającego mój organizm. Aż trafiłam do Pani doktor Zegadło-Mylik, która spokojnie i z niesamowitą cierpliwością przeprowadziła ze mną wywiad lekarski i zamiast leczenia farmakologicznego zaproponowała leczenie zabiegami z dziedziny dermatologii estetycznej. Jestem po 3 zabiegach, na razie kuracja trwa 2 miesiące a ja mam cerę prawie idealną. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy – od przebiegu terapii, ilości zabiegów i ich przebiegu, po leczenie w domu i efekty po zabiegu. Poza tym ma olbrzymią wiedzę i doświadczenie, a także znakomite podejście do pacjenta. Od razu zdobyła moje zaufanie. Sugerowane kremy do stosowania w domu są zawsze podawane 2 lub 3, pacjent może wybrać, a po zabiegu do domu dostałam próbki kremów ochronnych żebym sprawdziła który mi pasuje. Żałuję, że trafiłam do Pani Doktor tak późno, już dawno mogłam mieć śliczną cerę i nie wydawać majątku na leki i kosmetyki. Polecam serdecznie wszystkim walczącym z trądzikiem i bliznami.

Profil lekarza
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

Lekarz medycyny estetycznej, specjalista dermatologii, patomorfologii

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.