Zaznacz stronę
dr Dorota Nawacka – spsecjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej

Moim celem jest przywracanie młodego wyglądu bez zmian rysów twarzy, uzyskując najbardziej naturalne efekty.

dr n. med. Dorota Nawacka

lekarz medycyny estetycznej

Wykształcenie

Dr n. med. Dorota Nawacka jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu im. Komenskiego w Bratysławie.

Pracę doktorską z zakresu układu ochrony przed działaniem wolnych rodników obroniła na Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu . Jest absolwentką studiów podyplomowych na University of Finance and Management.

Odbywała staże zagraniczne m.in. w Klinice Gemelli w Rzymie.

Jest członkiem wielu prestiżowych organizacji branżowych, m.in. należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging, Towarzystwa Internistów Polskich.

Wyróżnia ją nieprzeciętny zmysł estetyczny i zdolności manualne, które wykorzystuje w pracy lekarza medycyny estetycznej do uzyskania naturalnych rezultatów.

Doświadczenie

Wieloletnia praca internisty nauczyła ją, że najlepsze efekty osiąga się poprzez realizację długofalowego planu – doświadczenie to wykorzystuje w medycynie estetycznej, przeprowadzając nie tylko zabiegi lunchowe, lecz również tworząc dla każdego Pacjenta indywidualny plan wielomiesięcznej terapii, owocującej otrzymaniem najlepszych i najdłużej utrzymujących się efektów.

Zabiegi

Specjalizuje się profilaktyce przeciwstarzeniowej i zaawansowanych technikach odmładzania skóry z wykorzystaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Nie ogranicza się do jednego typu zabiegów, gdyż z doświadczenia wie, że to ich łączenie daje najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej oraz nici rewitalizujących i liftingujących.

Stale poszerza swoje umiejętności biorąc udział w wielu kursach i warsztatach praktycznych.

Równocześnie praktykuje jako lekarz internista, uważając, ze do pełnego efektu zabiegu przeciwstarzeniowego niezbędny jest dobry stan kliniczny pacjenta.

Certyfikaty

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.