dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Specjalista chirurgii onkologicznej

Specjalista chirurgii dziecięcej

usuwanie znamion chirurg onkolog

Pani dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, Wydział Lekarski.

Specjalista chirurgii onkologicznej od 1995 roku oraz chirurgii dziecięcej od 2003 roku.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2003 roku.

Wieloletni kierownik Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Dziecięcej.

Pani doktor Magdalena Rychłowska-Pruszyńska w praktyce zawodowej zajmuje się zmianami nowotworowymi łagodnymi i złośliwymi, znamionami barwnikowymi oraz naczyniakami zarówno u dzieci i młodzieży jak i u osób dorosłych. Przeprowadza zabiegi operacyjne i biopsje w znieczuleniu ogólnym i miejscowym.

Odbyła liczne kursy i staże zarówno krajowe jak i zagraniczne m.in. z onkologii, chirurgii dziecięcej i pediatrii. Autorka wielu artykułów i publikacji w czasopismach naukowych polskich oraz zagranicznych z zakresu onkologii dziecięcej oraz chirurgii onkologicznej.

Język angielski.

Profil lekarza
dr n. med. Magdalena Rychłowska-Pruszyńska

Specjalista chirurgii onkologicznej
Specjalista chirurgii dziecięcej

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.