Zaznacz stronę
Joanna Wiśniewska-Goryń

Chirurgia plastyczna to bardziej rzeźbienie niż operowanie. Uwielbiam operować. Zapominam wtedy o całym świecie. Gdy wchodzę na blok operacyjny skupiam się tylko na tym aby dać z siebie 100%. Joanna Wiśniewska-Goryń

dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń

Wykształcenie

Doktor Joanna Wiśniewska-Goryń posiada specjalizację z chirurgii plastycznej. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie Wydziału Lekarskiego. Ukończyła studia doktoranckie w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Odbywała również liczne staże zagraniczne- m.in. w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Upsalli w Szwecji oraz uczyła się pod kierunkiem prof. R. Olbrischa w Klinice Chirurgii Plastycznej w Dusseldorfie.

Wiedzę dotyczącą zabiegów medycyny estetycznej zdobywała na Podyplomowych Studiach z zakresu Medycyny Estetycznej pod patronatem Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Należy do wielu stowarzyszeń naukowych min. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

 

Doświadczenie

Doktor Joanna Wiśniewska – Goryń pracowała na oddziale Chirurgii Plastycznej CSK MSWiA w Warszawie, a także w Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Transplantologii CSK MSWiA w Warszawie oraz Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej CSK MSWiA w Warszawie.

ZAKRES USŁUG

Chirurgia plastyczna:
Rekonstrukcja piersi po mastektomii- expanderoproteza, expander, proteza.
Powiększanie piersi/redukcja piersi/plastyka piersi- implanty.
Usuwanie zmian skórnych oraz nowotworów z plastyką miejscową lub rekonstrukcją płatową, przeszczepem skóry.
Korekcja zmarszczek powiek górnych i dolnych wraz z usunięciem tłuszczu okołogałkowego
Abdominoplastyka- plastyka brzucha
Korekcja małżowin usznych.
Medycyna estetyczna:
Osocze bogatopłytkowe- na twarz, szyję, delolt, dłonie oraz w terapii leczenia łysienia
Kwas hialuronowy- korekcja zmarszczek, owalu twarzy, powiększanie ust.
Preparat leczniczy – korekcja zmarszczek, leczenie nadpotliwości
Nieoperacyjny lifting twarzy i szyi z użyciem nici chirurgicznych Aptos.
Zabieg bio remodelingu skóry twarzy – szczególnie polecany dla mężczyzn.
Vital- regeneracja skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni.
Aqualyx- preparat do iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej
Alidya- preparat zwalczający cellulit
Redermalizacja skóry

OPINIE PACJENTÓW – znanylekarz.pl

Beata  2018-08-04 •  

Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna•Usługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Pani doktor Joanna Wiśniewska-Goryń to bardzo kompetentna osoba. Wizyta przeprowadzona została profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, otrzymałam informacje niezbędne do podjęcia decyzji o dalszym leczeniu.

 

 

Bożena • 2018-06-18 •

Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna•Usługa: korekta powiek gornych

Pani doktor jest fachowcem z najwyższej półki. Bardzo dokładnie tłumaczy przebieg zabiegu i podczas konsultacji wprowadza atmosferę spokoju i pełnego zrozumienia pacjenta.

 

 

natachee • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl • 2017-03-07 •

Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna•Usługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Bardzo uprzejma i rzeczowa osoba. Podejście konkretne, ale wyważone; pani doktor miała przekonujące argumenty za wybranym rozwiązaniem, a przyszłam z trudnym problemem, z którym nikt dotąd nie chciał się zmierzyć. Bardzo nietypowa budowa ciała powoduje dyskomfort, a z wiekiem także narastający ból barku. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pani doktor nakreśliła horyzont czasowy, w jakim osiągnie spodziewany efekt.

 

Edyta Ewertowska • 2018-07-09 •

Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna•Usługa: powiększanie piersi

Bardzo konkretna Pani doktor.Miałam nie łatwe piersi do operowania.Nierówne oraz dwa inne kształty.Pani doktor w jedną pierś włożyła mniejszy w drugą większy przez co piersi się wyrównały.Zadowolenie 100%. Pani doktor jest bardzo dobrym chirurgiem. Wszystko wytłumaczy , uspokoi podczas obaw , cięcie prawie niewidoczne a ja w końcu czuje się pełnowartościową kobietą.Polecam z całego serca 🙂

 

 

Martyna B. • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl • 2017-09-12 •

Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna•Usługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Do Pani doktor Wiśniewskiej Goryń trafiłam z polecenia koleżanki, która powiększała sobie u niej biust. Ja jestem obecnie 2 miesiące po zabiegu i mogę napisać o Pani Doktor tylko w samych superlatywach. Miałam operacje podniesienia biustu, dzisiaj jest on kształtny i jędrny. Pani Doktor na konsultacjach wszystko mi dokładnie opowiedziała, pokazała jak będzie przeprowadzać operację i jakie efekty dzięki temu osiągniemy. Dostałam też jej numer telefonu, gdybym się chciała o coś jeszcze zapytać, ale głównie po operacji. Pani Doktor mówiła, że jest wtedy spokojniejsza o swoje Pacjentki. Operacja przebiegła sprawnie, klinika komfortowa, warunki wspaniałe. Dzień po operacji Pani Doktor wypisała mnie i wyszłam do domu. Polecam i dziękuję za profesjonalizm poparty uśmiechem i Pani Doktor.

 

 

ajan • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl • 2017-02-16 •

Lokalizacja: Formmed Es Chirurgia plastyczna i Medycyna estetyczna•Usługa: konsultacje z zakresu chirurgii plastycznej

Niezwykle profesjonalne podejście do pacjentki, bardzo szczegółowy wywiad i wyczerpujące przedstawienie przebiegu planowanego zabiegu.

 

 

OPINIE PACJENTÓW – estheticon.pl

EwaMaria 12.07.2018 | estheticon.pl |

Operacja powiek w znieczuleniu miejscowym – super efekt

Jeżeli ktoś jest zainteresowany korektą powiek to polecam Formmed Es i panią doktor Goryń. Obsługa bardzo dobra, kontakt z osobą prowadzącą pacjenta i panią doktor bez najmniejszego problemu. U pani doktor byłam wcześniej na niciach liftingujących, po rozmowie z nią zdecydowałam się również na operację powiek. Wykonywałam ją wiosną w znieczuleniu miejscowym. Efekt super. Mogę polecić panią doktor i klinikę każdemu kto chce się poddać takiemu zabiegowi. Wszystko jak najbardziej fachowo i w naprawdę miłej atmosferze.

 

Joannatr 24.05.2017 | estheticon.pl |

Jeżeli chcecie powiększyć piersi, polecam dr Wiśniewską-Goryń

Jeżeli chcecie przeprowadzić operację powiększenia piersi to tylko doktor Wiśniewska Goryń. Obejrzałam z nią film w internecie i wiedziałam, że operację może przeprowadzić tylko ona. Pojechałam na wizytę do Babic pod Warszawą, gdzie pani doktor przyjmuje w pięknej klinice. Pani doktor w długiej rozmowie skorygowała trochę moje wyobrażenia. Była bardzo przekonywująca, więc uwierzyłam jej. I bardzo dobrze . Z operacji i z pobytu w klinice jestem bardzo zadowolona. Przed wyjściem do domu pani doktor dała mi swój numer telefonu, abym mogła z nią się kontaktować. Również na wizytach po operacji, pani doktor miała dla mnie dużo czasu. I panią doktor i klinikę (naprawdę profesjonalny personel) gorąco polecam.

Majkow 14.11.2016 | estheticon.pl |

Zabieg ostrzykiwania twarzy i szyi własnym osoczem

Zdecydowałam się na ostrzykiwanie własnym osoczem – naturalnie, bez zagrożenia uczuleniem. Trochę się bałam na początku, że zabieg będzie bolesny, ale byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Pani doktor jest przemiła, od razu czuje się z Nią kontakt. Wszystko wcześniej wyjaśnia, każdy krok, nakłucie, jest uzasadniany i nie byłam zaskoczona tym co się po kolei dzieje. Bardzo polecam wszystkim Pani doktor Joannę Wiśniewską-Goryń

Kinga8 22.08.2017 | estheticon.pl |

Klinika Formmed to najwyższy standard, a Pani dr Wiśniewska- Goryń świetnie wykonała zabieg powiększania piersi

Już od kilku lat myślałam o zabiegu powiększenia piersi. Jestem pielęgniarką, więc że tak powiem „od podszewki” rozpoznałam kwestię chirurgów plastyków, którzy najlepiej wykonują takie operacje. Dobre opinie w środowisku ma co najmniej kilkunastu lekarzy. Podzwoniłam więc i popytałam w kilku klinikach w których przyjmują. Oprócz ceny interesowało mnie także opieka pooperacyjna, czy na nocnym dyżurze po operacjach plastycznych jest również lekarz czy tylko pielęgniarki, jakim sprzętem dysponuje klinika, jak wyposażona jest sala operacyjna. Ważną sprawą była też możliwość kontaktu z lekarzem po zabiegu. I tu tylko dwa ośrodki spełniały moje, może wygórowane, ale poparte doświadczeniem wymagania. Prawie nigdzie nie dyżuruje lekarz!!! Zdecydowałam się na Formmed Es i Panią doktor Wiśniewską-Goryń. Pani doktor świetnie wykonała swoją pracę. Efekt zgodny z ustaleniami z wizyty konsultacyjnej. Uśmiechnięta, miła, zawsze dostępna pod telefonem. Klinika również – wszystko zgodne z opisem, najwyższy standard. No i opieka lekarza (bardzo sympatyczny pan doktor Bartłomiej) przez całą noc do rana dopóki nie zostałam wypisana z kliniki przez doktor Wiśniewską. Polecam

 

 

Gosia70 27.02.2017 | estheticon.pl |

Nowy, piękny biust po zabiegu u dr Wiśniewskiej

Koleżanka przeprowadzała zabieg powiększenia biustu w Formmed Es, poleciła tą klinikę i dlatego zdecydowałam się tam wykonać mój zabieg. Wybrałam doktor Wiśniewską. I był to rzeczywiście bardzo dobry wybór. Pani doktor wysłuchała mnie dokładnie, zadawała pytania tak aby jak najlepiej zrozumieć jaki efekt chcę osiągnąć. Potem wyjaśniła w jaki sposób to osiągnie w trakcie zabiegu, korygując lekko moje wyobrażenia. I jak się okazało po zabiegu miała100 % racji. Pani doktor oprócz implantów lekko podniosła mój biust, tak że dzisiaj jest on większy, bardziej kształtny i jędrniejszy. Zawsze chciałam taki mieć. Po prostu profesjonalny lekarz i profesjonalna opieka nad pacjentem w klinice. Jakby mnie ktoś pytał, to naprawdę polecam.

 

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.