Zaznacz stronę
Barbara Offert

 

Pomaganie  Pacjentom daje mi ogromną satysfakcję, dlatego oddaję się temu całkowicie.

dr Barbara Offert

specjalista chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej

Doświadczenie

Barbara Offert jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku.

W latach 2004-2006 pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku. W trakcie studiów dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Od 2006 roku pracuje w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a od 2011 współpracuje z Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych.

Lekarz specjalista Barbara Offert w Formmed zajmuje się głównie leczeniem wad twarzoczaszki i chirurgią rekonstrukcyjną. Wykorzystując również swoje doświadczenie w leczeniu wad rozszczepu wargi i podniebienia oraz z zakresu medycyny estetycznej i przeprowadza korekty nieoperacyjnych warg pacjentów po rozszczepie przy pomocy kwasu hialuronowego.

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie: wad rozszczepowych twarzoczaszki, chirurgii plastycznej, chirurgii noworodka, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, urologii dziecięcej, chirurgii endoskopowej u dzieci, traumatologii dziecięcej.

Skończyła liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej i od 2007 roku wykonuje zabiegi z użyciem wypełniacza (kwasu hialuronowego).

Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych. Autorka oraz współautorka publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej poświęconej problematyce leczenia wad rozszczepowych. Od roku 2006r wielokrotnie czynnie uczestniczyła w krajowych i zagranicznych zjazdach i posiedzeniach naukowych.

Była delegatką na międzynarodowych konferencjach poświęconych leczeniu wad rozszczepowych na świecie, które odbyły się w Brazylii w 2009r i w Indiach w 2017r.

Zakres wykonywanych zabiegów
  • z  chirurgii dziecięcej

Rozszczepy wargi i podniebienia, rozszczepy podśluzówkowe podniebienia, torbiele i przetoki wargi i jamy ustnej, wyrośla przeduszne, plastyka blizn, znamiona barwnikowe i naczyniaki, torbiele dermoidalne, plastyka krótkiego wędzidełka wargi i języka, leczenie sklejonych warg sromowych.

  • z medycyny estetycznej

Nieoperacyjna korekta wargi kwasem hialuronowym u pacjentów po rozszczepie wargi. Powiększanie ust, wypełnianie bruzd i„marionetek” kwasem hialuronowym.

OPINIE PACJENTÓW – znanylekarz.pl

Aleksandra K. 2017-12-07 • 

Pani Doktor jest cudowna osoba.
Dziękujemy za wspaniałą opiekę jaką zapewniła naszemu synkowi w imid.
Zawsze miała czas aby na spokojnie wszystko wytłumaczyć.
Panią Doktor cechuje wysoka kultura osobista i profesjonalizm.
Naprawdę rzadko udaje nam się spotkać doktora z taka klasą i podejściem do pacjenta.

 

 

 

wiarygodna opinia 2015-11-10 •

Wyjątkowa Pani Doktor!
Ogromny profesjonalizm w medycynie estetyczniej. Jeśli ktoś ma obawy niech się nawet nie zastanawia, Pani Doktor wie gdzie ukłuć i jak podać, aby nie było powikłań po zabiegu, grudek z wypełniacza, siniaków, czy opadniętych powiek po preparatach (lwia zmarszczka). Wiele lat temu Pani Doktor wykonała mi mój pierwszy zabieg w życiu, i tak się już zakochałam w delikatnym upiększaniu maksymalnie 2 razy do roku (czujne oko Pani doktor nigdy nie pozwoli na przesadę podczas pierwszego zabiegu, ale zawsze bardzo serdecznie wita pacjenta, jeśli ktoś chce mieć dostrzyknięty preparat, gdy podana wcześniej ilość okazała się niewystarczająca).
Wiele lekarzy skrzywdziło mnie brakiem umiejętności (pewnego dnia nieoczekiwanie Pani Doktor zniknęła przez czyjś zamknięty salon, w którym pracowała) Mam porównanie z wieloma najbardziej znanymi lekarzami z Warszawy i jedyne co mogę powiedzieć to to, ze umiejętności i serdeczność Pani Doktor są nieporównywalne – ogromny profesjonalizm! Na szczęście po dłuższym czasie przypadkowo odnalazłam Panią Doktor w salonie BeautyLane i znowu ciesze się z pięknych efektów:)
Sam salon tez bardzo serdecznie polecam, jest tam wyjątkowo miło i przyjemnie bez wzgledu czy płacisz czy przychodzisz bo czujesz ze potrzebujesz więcej środka niż Ci podano.
A co najważniejsze! U Pani Doktor NIE MA czegoś takiego ze za twoimi plecami gmera coś ze srodkiem udając ze podaje Ci całą dawkę a w rzeczywistości dostajesz jego cześć, bardzo nie lubię jak lekarze postępują z pacjentem w ten nieuczciwy sposób, a zdarza się to bardzo często w przypadku innych lekarzy.
Podsumowując – NAPRAWDĘ WARTO!

 

 

 

Basia 2013-10-26 •

Cudowna Pani doktor! tak miłej i chetnej w tłumaczeniu zestresowanym rodzicowm lekerki jeszcze nie widziałąm. Oja mórcia wygląda przecudownie urodziła sie z rozszczepem wargi i wyrostka i gdyby nie brak ząbka(jestesmy jeszcze przed przeszczepem) to ikt nie zauważa że miałą jakąś operację|! Świetny fachowiec!

 

 

 

Kasia K 2014-02-08 •

Najlepsza lekarka w Warszawie, w Polsce a może i na świecie !!!!!! Gorąco polecam. Miła, uprzejma a przy tym bardzo rzeczowa.

 

 

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.