Zaznacz stronę
Leszek Huzior

 

Dużą uwagę przywiązuję do tworzenia miłej i przyjaznej atmosfery, w której pacjentki czują się swobodnie i komfortowo, a jednocześnie bezpiecznie.

lek. med. Leszek Huzior

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekologia estetyczna

Wykształcenie

Lekarz Specjalista Leszek Huzior jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, Wydziału Lekarskiego.

Uczył się również w Hogeschool van Amsterdam w Holandii.

Posiada certyfikaty uprawniające do wykonywania badań ultrasonograficznych: PTG – Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, PTU – Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz FMF – Fetal Medicine Foundation (uprawniający do wykonywania badań biometrycznych 11 – 14 tyg. ciąży).

 

ZAKRES USŁUG

Lekarz Specjalista Leszek Huzior zajmuje się laseroterapią ginekologiczną, wykonuje zabiegi laserowe przy pomocy laseru MonaLisa Touch, które w bezinwazyjny sposób pomagają między innymi przywrócić kobietom satysfakcję z życia intymnego oraz wyeliminować częste zmiany zapalne ( rewitalizacja pochwy, redukcja nietrzymania moczu). Działanie lasera powoduje również odmłodzenie i ujędrnienie zewnętrznych i wewnętrznych narządów intymnych oraz wyleczenie łagodnych postaci nietrzymania moczu.

Zajmuje się także diagnostyką i leczeniem licznych chorób dotyczących narządów rodnych takich jak:

niepłodność, zaburzenia miesiączkowania, nadżerka, wypadanie narządu rodnego lub jego stany zapalne, zaburzenia okresu menopauzalnego. Prowadzi również profilaktykę przeciwnowotworową narządu rodnego, diagnostykę ginekologiczną, antykoncepcję.

Wykonuje:

  •  badania USG ginekologiczne i położnicze – posiada certyfikaty Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego oraz Fetal Medicine Foundation (wykonywanie badań biometrycznych 11 – 14 tyg. ciąży)
  • cytologię tradycyjną i PCR, wykrywanie infekcji Chlamydi, wykrywanie infekcji wirusami HPV (profilaktyka raka szyjki macicy)
  • zabiegi leczenia nadżerek,
  • zabiegi zakładania pesarów położniczych i ginekologicznych,
  • zabiegi zakładania antykoncepcyjnych wkładek wewnątrzmacicznych ( w tym MIRENA)

Prowadzi ciąże wraz z wykonywaniem badań USG i badań biometrycznych.

OPINIE PACJENTÓW – znanylekarz.pl

AnnS 2018-09-16 •

Doktor jest przesympatycznym i profesjonalnym w swojej dziedzinie człowiekiem. Wizyta przebiegała w milej i spokojnej atmosferze. Zostalam rzetelnie poinformowana nt wyniku przeprowadzonych badan oraz otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wszystkim polecam wizytę u tego specjalisty.

 

 

mdc2202 2018-09-03 •

Pierwszy raz od ponad 22 lat byłam u ginekologa mężczyzny. Jestem bardzo mile zaskoczona, Pan Doktor bardzo fachowo i rzetelnie przeprowadził wywiad i badanie. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora, pierwszy raz doświadczyłam takiego podejścia pomimo, że wizyta była prywatna to nie jest to tak straszny wydatek raz na rok biorąc pod uwagę cytologie i usg, oraz godzinna wizytę w gabinecie. Poleciłam Pana Doktora swojej nastoletnie córce. Gorąco polecam. Faktycznie Pan Doktor pomaga, podając rękę zejść pacjentce z fotela.

 

 

woznicka.j 2018-08-28 •

Lekarz delikatny, cierpliwie tłumaczy wszystko i odpowiada na pytania! Nie bagatelizuje żadnych objawów.

dominika.mackowiak 2018-09-12 •

Wspaniały człowiek, który zawsze znajdzie czas żeby skonsultować wyniki i poradzić. Bardzo empatyczny i profesjonalny.

 

 

 

Ja 2018-08-29 •

Wizyta była punktualnie, doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu i uwagi. Lekarz jest bardzo miły i delikatny. Badania bezboleśnie przeprowadzone i wyjaśnione na każdym etapie. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

 

 

 

Zadowolona Pacjentka 2018-08-22 •

Bardzo dobrze oceniam wizytę u Pana Doktora.Przede wszystkim jest to lekarz, który poświęca czas swojemu pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy, pokazuje, wyjaśnia. Co aktualnie jest rzadko spotykane. Dodatkowo jest bardzo miły i uprzejmy. Moja siostra poleciła mi wizytę u tego lekarza i zdecydowanie nie zawiodłam się. Ja także polecam innym pacjentkom tego lekarza.

 

OPINIE PACJENTÓW – estheticon.pl

 

mariad 01.03.2017 | Gość •

Laserowe leczenie atrofii pochwy – polecam dr Huziora
Do pana doktora Huziora trafiłam z polecenia koleżanki. Miała u niego przeprowadzany zabieg laserowy usunięcia atrofii pochwy i była bardzo zadowolona. Pan doktor okazał się bardzo miłym człowiekiem. I bardzo kompetentnym i ludzkim lekarzem. Wyjaśnił jak będzie przebiegał zabieg i jakie mogą być efekty. Ostrzegł też, że każdy człowiek reaguje inaczej i mogą być potrzebne 2 a nawet 3 zabiegi, aby wyleczyć nietrzymanie moczu. Całe szczęście mi udało się za pierwszym razem. Pan doktor w trakcie zabiegu był bardzo delikatny. Wszystko odbyło się w naprawdę super atmosferze. Gdybyście miały problemy, które leczy się laserem, to polecam doktora Huziora.

OPINIE PACJENTÓW – WP abczdrowie.pl

GosiaWz 

Pan doktor to bardzo serdeczny i miły człowiek – prawdziwy lekarz z powołania. Wyjaśnił mi dokładnie przebieg zabiegu, powiedział jakie będą efekty. Ponieważ jestem bardzo dociekliwa, spędziłam w gabinecie 45 minut, a pan doktor rozumiał, ze chce wszystko wiedzieć i cierpliwie odpowiadał na moje kolejne pytania. Sam zabieg w trakcie kolejnej wizyty, przebiegł bezproblemowo, właściwie bezboleśnie i co najważniejsze pozytywne efekty pojawiły się bardzo szybko. Pan doktor przyjmuje w klinice w Babicach – świetne wyposażenie i lśniąca czystość. Gorąco polecam.

anka75 

Super lekarz. Miałam przez niego przeprowadzany zabieg laserowy w Formmedzie. Wszystko poszło świetnie, pan doktor cały czas tłumaczył, rozmawiał i uspokajał. Jeżeli ktoś będzie miał problem ginekologiczny – idźcie do pana Doktora. Prawdziwy lekarz z powołania.

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.