Zaznacz stronę
Orest Szczygielski

 

Gdy z twarzy dziecka znika strach, a pojawia się uśmiech – to najbardziej satysfakcjonujący moment w mojej pracy.

dr Orest Szczygielski

specjalista chirurgii dziecięcej

Wykształcenie

Lekarz specjalista Orest Szczygielski jest absolwentem Akademii Medycznej w Winnicy na Ukrainie, Wydział Pediatrii.

Doświadczenie

Doktor Orest Szczygielski jest lekarzem o dużym doświadczeniu w zakresie chirurgii dziecięcej.

Po ukończeniu Akademii Medycznej w Winnicy oraz odbyciu stażu, uzyskał specjalizację z chirurgii dziecięcej w Kijowie. Od 1995 roku pracował w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Żytomierzu jako chirurg dziecięcy. Jako osoba polskiego pochodzenia postanowił przyjechać do Polski, gdzie w roku 2001 odbył staż nostryfikacyjny. W roku 2009, ponownie uzyskał tytuł lekarza specjalisty z zakresu chirurgii dziecięcej, tym razem w Polsce.


Regularnie uczestniczy w zjazdach, konferencjach, sympozjach (zarówno w Polsce jak i na Ukrainie), autor wielu artykułów w prasie specjalistycznej (polskiej i ukraińskiej). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Polski i Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych Ukrainy.

Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii dziecięcej takich jak rozszczep wargi, rozszczep podniebienia, a także operacjach naczyniaków, znamion w tym znamion olbrzymich, torbieli powłok ciała, wyrośli przyusznych, syndaktylii, polidaktylii.

OPINIE PACJENTÓW – znanylekarz.pl

Piotr K. 2018-09-22 •  

Świetny lekarz i bardzo miły człowiek. Wszystko wyjaśnia, nie pozostawia niedomówień. Operował moją córkę na rozszczep podniebienia miękkiego. Dziecko już na drugi dzień po operacji było wesołe i żywotne.

 

 

Xbp 2013-06-27 •

Miły człowiek i świetny fachowiec. Jest bardzo sympatyczny w kontaktach i bardzo profesjonalny w tym co robi. Szczerze polecam Pana Doktora wszystkim rodzicom dzieci z rozszczepem podniebienia.
Tata Piotrusia z Nowego Sącza

 

 

Ania Ś. 2016-02-21 •  

Pan Doktor operował niedawno mojego synka. Uważam , ze jest świetnym fachowcem , miłym i ciepłym człowiekiem. Interesuje się pacjentem i wszystko wyjaśnia. Szczerze polecam tego fachowca! Mama Michała z małopolski:)

 

 

Tata Mikołaja 2012-07-12 •

szczerze polecam tego doktora. Operował mojego półroczngo synka. Kontakt z tym lekarzem jest profesjonalny. Odpowie na każde pytanie i zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Zabieg wykonany wzorowo, az ordynator IMiD w Warszawie o/chirurgia był pod dużym wrażeniem i stawiał za wzór innym chirurgom. Wielkie podzękowania dla Pana doktora. Tata Mikołaja ze Świebodzina

 

 

OPINIE PACJENTÓW – estheticon.pl

 

Zarejestrowany użytkownik 30.10.2016 • 

Usunięcie znamienia na twarzy
W tamtym roku miałam zabieg usunięcia znamienia na twarzy wykonywany przez doktora Szczygielskiego. Zabieg był przeprowadzony bardzo dobrze, praktycznie nie widac śladu. Dzisiaj nawet ja mam trudności aby dostrzec miejsce gdzie usuwane było znamię. Wszystko w super warunkach, a pan doktor traktował mnie tak jakby przeprowadzał bardzo ważną operację.

 

 

OPINIE PACJENTÓW – WP abczdrowie.pl

 

HaniaW • 

Super, super lekarz. Usuwał mi w tamtym roku w Formmedzie znamię – efekt wspaniały. Dzisiaj nawet mam problemy aby dostrzec w którym to było miejscu. Wszystko opowiedział, przy wykonywaniu zabiegu był bardzo delikatny. Polecam.

 

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.