Zaznacz stronę
Zbigniew Surowiec

 

Dzieci muszą mieć oparcie w dorosłych, dlatego staram się być ich wsparciem na każdym etapie leczenia. Nic tak nie cieszy jak ich szczery uśmiech pojawiający się na koniec leczenia.

dr Zbigniew Surowiec

specjalista chirurgii dziecięcej

Wykształcenie

Doktor Zbigniew Surowiec jest absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, ukończył Wydział Lekarski.

Jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii dziecięcej.

Doświadczenie

Zbigniew Surowiec ukończył wiele specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie: mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii noworodka, wad rozszczepowych twarzoczaszki, chirurgii laparoskopowej, chirurgicznego leczenia wad odbytu, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, urologii dziecięcej, chirurgii endoskopowej u dzieci, traumatologii dziecięcej. W roku 2001 odbył staż w Klinice Chirurgii Noworodka w New York – Presbyterian, the University Hospitals of Columbia and Cornell.
Począwszy od roku 1995 wielokrotnie czynnie uczestniczy (referaty, plakaty) w krajowych i zagranicznych zjazdach, konferencjach i posiedzeniach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych oraz autor i współautorem ok. 40 publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej.
Specjalizuje się w zabiegach rozszczepów wargi i podniebienia, korekcie uszu, syndaktylii, polidaktylii, usuwania wyrośli przyusznych, usuwania blizn i znamion.
Jest wieloletnim pracownikiem w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Kliniki Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych.

OPINIE PACJENTÓW – znanylekarz.pl

Jurczak.Nowakowska  2018-03-21 • 

Lokalizacja: „Formmed” Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych•Usługa: kwalifikacja do zabiegu chirurgicznego

Zdecydowanie polecam. Moje dziecko jest trudnym przypadkiem. Dr szczegółowo powiedział jak można mu pomóc i zakwalifikował do zabiegu

 

 

 

Natalia 2017-08-30 •

Lokalizacja: „Formmed” Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych•Usługa: przetoka szyjna

Byliśmy na wizycie z rocznym dzieckiem. Syn ma przetokę szyjną, bardzo ciężko znaleźć specjalistę, który w tej dziedzinie ma odpowiednią wiedzę. Pan doktor Surowiec spokojnie wyjaśnił nam wszystko, zbadał syna i teraz czekamy na zabieg usunięcia przetoki. Cieszymy się, że wykona go taki specjalista. Bardzo sympatyczny człowiek.

 

 

 

 

Patrycja 2017-02-03 •

Lekarz-rakieta. Zawsze w biegu ale jednak zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Mam wrazenie,ze wrecz nagina czasoprzestrzen 🙂 Cierpliwy,dokladnie tlumaczy,nie lekcewazy obaw. Doradza najlepsze rozwiazania,dopasowane indywidualnie dla kazdego dziecka. Zawsze pogodny i spokojny,nie wiem jak to robi,ale bardzo go za to podziwiam. Buzia mojego syna to majstersztyk,w przedszkolu ani razu nie uslyszelismy pytan dotyczacych buzi malego,ludzie nie dostrzegaja,e cos moglo byc nie tak. Kiedy po 1 operacji odwiedzilismy pediatre,byl pelen podziwu i niedowierzania,ze mozna bylo tak pieknie zoperowac rozszczep. Rewelacja!

 

 

 

 

Sebastian S.  2018-02-18 •

Lokalizacja: „Formmed” Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych•Usługa: Usunięcie znamienia na policzku

Bardzo dobry specjalista,godny zaufania.Zabieg u syna wykonał perfekcyjnie(Usunięcie znamienia na policzku)Jesteśmy szczęśliwi,polecamy!

 

 

 

Wdzięczny Pacjent 2016-12-20 •

Dr Surowiec operował mojego 6 miesiecznego synka ( całkowity rozszczep podniebienia miękkiego i twardego ). Jestem mu bardzo wdzięczna, lepszego Lekarza nie spotkałam 😉

 

 

 

Claudiette Ch 2016-06-20 •

Super lekarz, super człowiek, sympatyczny, miły, pomocny 🙂 Ze świecą teraz szukać takich lekarzy.
Mojej córce z niczego stworzył takie podniebienie, jakby nigdy nie miała rozszczepu.
Mistrz w swoim fachu! 🙂

polecam, polecaaaaam baardzo! 🙂

 

 

 

OPINIE PACJENTÓW – estheticon.pl

 

Paula.j 14.01.2017 | Gość • 

Dzięki dr Surowcowi mój syn ma ładne, przylegające uszy!
Mój syn miał przeprowadzany w Formmed zabieg korekty odstających uszu. Operował go doktor Surowiec. Jest on przeuroczym człowiekiem, świetnym lekarzem. Trafiłam do niego po opiniach w internecie. I rzeczywiście pod wszystkimi pozytywnymi opiniami mogę się podpisać. Pan doktor dokładnie opisał operację. W jej trakcie cały czas rozmawiał i żartował z dzieckiem, tak że i syn był nim oczarowany. Opieka przed i po zabiegu – bardzo dobra, sympatyczne rejestratorki i pielęgniarki. Klinika świetnie wyposażona. A efekt operacji zgodny z oczekiwaniami, ładne przylegające jak trzeba uszy.

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.