lek. med. Zbigniew Surowiec

Specjalista chirurgii dziecięcej

Dzieci muszą mieć oparcie w dorosłych, dlatego staram się być ich wsparciem na każdym etapie leczenia. Nic tak nie cieszy jak ich szczery uśmiech pojawiający się na koniec leczenia.
specjalista chirurgii dziecięcej

chirurgiczne usuwanie znamion u dzieci

Doktor Zbigniew Surowiec jest absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, ukończył Wydział Lekarski.

Jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii dziecięcej.

Zbigniew Surowiec ukończył wiele specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie: mikrochirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii noworodka, wad rozszczepowych twarzoczaszki, chirurgii laparoskopowej, chirurgicznego leczenia wad odbytu, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, urologii dziecięcej, chirurgii endoskopowej u dzieci, traumatologii dziecięcej. W roku 2001 odbył staż w Klinice Chirurgii Noworodka w New York – Presbyterian, the University Hospitals of Columbia and Cornell.
 
Począwszy od roku 1995 wielokrotnie czynnie uczestniczy (referaty, plakaty) w krajowych i zagranicznych zjazdach, konferencjach i posiedzeniach naukowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych oraz autor i współautorem ok. 40 publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej.
Specjalizuje się w zabiegach rozszczepów wargi i podniebienia, korekcie uszu, syndaktylii, polidaktylii, usuwania wyrośli przyusznych, usuwania blizn i znamion.
 
Jest wieloletnim pracownikiem w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie oraz Kliniki Formmed – Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych.
Profil lekarza
lek. med. Zbigniew Surowiec

Specjalista chirurgii dziecięcej

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.