lek. stom. Gustaw Baranowski

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

motto życiowe: „Żyj dla innych ludzi”

lek_stom_Gustaw_Baranowski_img

Pan dr Gustaw Baranowski jest absolwentem Wydziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z 1999 roku.

Jest uczestnikiem licznych kursów i sympozjów naukowych, członekiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej (OSIS).

Otrzymał prestiżowy Certyfikat Curiculum Implantologicznego Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem.

Specjalizuję się w zabiegach z zakresu implantologii, sterowanej regeneracji tkanek, protetyce oraz chirurgii stomatologicznej.

• Wstawienie implantu

• Odsłonięcie implantu

• Implanty ortodontyczne

• Podniesienie dna zatoki szczękowej

• Zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej

forever_007 2018-01-29 • 

Dziś Pan Doktor wszepił mi implant. Bardzo to wszystko było długie i nieprzyjemne, ale sam Pam Doktor łagodzi wszystkie niedogodności bo wytłumaczył, pokazał co się dzieje po kolei, no i poprostu da się lubić, bo jakiś taki jest pozytywny i otwarty. Bywam u Niego ostatnio bardzo często i zawsze chętnie wracam.
Polecam!

 

kbartkowska85 2014-03-16 •

Wyrywał mi resztki zarośniętego zęba, wszyscy straszyli, że będą rozcinane dziąsła i że napuchne. Wszystko trwało 5 min, potem doradził do jeszcze zrobić. Wg mnie to najlepszy chirurg stomatolog jakie spotkałam w życiu. Idę do nie jeszcze na 2 zatrzymane ósemki, zawsze panikowałam a teraz się cieszę że zajmie się nimi ktoś kto się na tym rewelacyjnie zna.

 

Kasia 2013-07-15 • 

Najlepszy dentysta jakiego znam. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Spokojny, miły i profesjonalny. Człowiek nawet nie zauważy, że doktor skończył robić zęba. Jeśli trzeba uspokoi, wytłumaczy i pokaże, co z naszymi ząbkami.

 

Pacjent 2016-09-29 • 

Wspaniały lekarz, świetny chirurg! Usuwalam u doktora dwie zatrzymane ósemki, w tym w czasie kiedy karmiłam piersią. Przedstawił wszystkie zalecenia spokojnie , rzetelnie i zrozumiale, przepisał antybiotyk dla mam karmiacych, ale tylko na wypadek pogorszenia stanu. Dba o zdrowie psychiczne pacjenta, jest przede wszystkim sympatyczny.
Leczył się u niego także mój mąż, z ciężkim przypadkiem bardzo dużej osemki, wszystko przebiegło dobrze. Każda wizyta to niestety spory ubytek w portfelu, ale za taka opiekę się należy. Polecam

 

pacjentka 2013-08-31 •  

Miły, uprzejmy, opanowany, nawet, pyta o zmiany w ”ogólnym” stanie zdrowia nawet gdy poprzednia wizyta była stosunkowo niedawno, nie podejmuje się zabiegów dopóki wszystkiego nie sprawdzi (mnie kierował do innej poradni, żeby się upewnić, że będzie to bezpieczne), dba o dobre samopoczucie pacjenta, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Muszę powiedzieć, że usuwanie ósemek przeszłam najmniej traumatycznie ze wszystkich znajomych, na pewno zawdzięczam to w dużej mierze mojemu nastawieniu i odporności, ale myślę, że Pan Doktor też miał w tym swój udział.
I jeszcze wspomnę o jednej jego zalecie (bardzo rzadkiej w dzisiejszych czasach) – nie postrzega pacjenta jako potencjalne źródło dochodu, nie złości się kiedy zabieg trzeba przełożyć, bo wyniki badań są już nieaktualne, a wspomniane ósemki miałam (w porównaniu do tego co słyszałam od innych) wyrwane stosunkowo tanio i w pełni profesjonalnie.
Po prostu właściwy człowiek na właściwym miejscu!

Profil lekarza
lek. stom. Gustaw Baranowski

Specjalista chirurgii stomatologicznej, implantolog

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.