lek. med. Barbara Offert

Specjalista chirurgii dziecięcej, medycyna estetyczna

 

chirurgiczne usuwanie znamion u dzieci

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku, Wydział Lekarski.

W latach 2004-2006 pracowała w Klinice Chirurgii Plastycznej i Leczenia Oparzeń w Gdańsku. W trakcie studiów dwukrotnie odbyła staż w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Od 2006r pracuje w Klinice Chirurgii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, a od 2011 współpracuje z Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych Formmed, gdzie  zajmuje się głównie leczeniem wad twarzoczaszki.

Ukończyła wiele specjalistycznych kursów doskonalących w zakresie: wad rozszczepowych twarzoczaszki, chirurgii plastycznej, chirurgii noworodka,, chirurgii onkologicznej dzieci i młodzieży, urologii dziecięcej, chirurgii endoskopowej u dzieci, traumatologii dziecięcej.

Skończyła liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej i wykonuje zabiegi z użyciem wypełniacza (kwasu hialuronowego).

Członkini Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych. Autorka oraz współautorka publikacji w polskiej i międzynarodowej specjalistycznej prasie medycznej poświęconej problematyce leczenia wad rozszczepowych. Od roku 2006r wielokrotnie czynnie uczestniczyła (referaty, plakaty) w krajowych i zagranicznych zjazdach i posiedzeniach naukowych.

Była delegatką na międzynarodowych konferencjach poświęconych leczeniu wad rozszczepowych na świecie, które odbyły się w Brazylii w 2009r i w Indiach w 2017r.

Rozszczepy wargi i podniebienia, rozszczepy podśluzówkowe podniebienia, torbiele i przetoki wargi i jamy ustnej, wyrośla przeduszne, plastyka blizn, znamiona barwnikowe i naczyniaki, torbiele dermoidalne, plastyka krótkiego wędzidełka wargi i języka, leczenie sklejonych warg sromowych.

Nieoperacyjna korekta wargi kwasem hialuronowym u pacjentów po rozszczepie wargi.

Powiększanie ust, wypełnianie bruzd i„marionetek” kwasem hialuronowym.

Profil lekarza
lek. med. Barbara Offert

Specjalista chirurgii dziecięcej, medycyna estetyczna

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.