lek. med. Bartosz Weiss

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

lek_med_Bartosz_Weiss_img
  1. Akademia Medyczna, Warszawa, Polska – Lekarz medycyny – 2006
  2. Klinika Ortopedii i Traumatologii WUM – Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu – 2011
  3. Tendon Surgery Course Zurich – 2013 – Chirurgia Ręki
  4. Handchirurgie Cadaver Course Leipzig – 2013 – Chirurgia Ręki
  5. Tetrahand Surgery Notwill – 2014 – Chirurgia Ręki
  6. X Wrist Surgery Course Markgroningen – 2016 – Chirurgia Ręki
  7. Lübecker Workshop Osteosynthese und Handchirurgie – 2017 – Chirurgia Ręki

Doktor Bartosz Weiss specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ręki. Po uzyskaniu specjalizacji z zakresu ortopedii i traumatologii szkolił się w zakresie zabiegów chirurgii ręki w czołowych ośrodkach europejskich zajmujących się tą dziedziną medycyny – w Szwajcarii w Zurychu i Notwill oraz w Niemczech – w Lipsku i Markgroningen (Stuttgart).

Dzisiaj wykonuje zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ręki w Klinice Ortopedii i Traumatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jako wykładowca tej uczelni przekazuje również swoją wiedzę i doświadczenie studentom. Od 2015 roku lekarz koordynujący badania dla RCMed.

W 2017 roku rozpoczął współpracę w zakresie chirurgii ręki z Formmed.

• Angielski – biegły w mowie i piśmie

• Niemiecki – biegły w mowie i piśmie

• Rosyjski – w stopniu komunikatywnym

www.znanylekarz.pl

izabela

Od pierwszej wizyty u Pana Doktora czułam, że trafiłam w dobre ręce. Przeprowadził u mnie operację wycięcia gangliona na nadgarstku, blizna jest bardzo mała. Profesjonalizm, życzliwość wobec pacjentów, pasja, pozytywna energia i chęć niesienia pomocy pacjentom to cechy, które nieczęsto się zdarzają, dlatego serdecznie polecam doktora B. Weissa. Panie Doktorze, bardzo dziękuję za opiekę!

 

Łukasz Składanowski konsultacja pooperacyjna

Jest to znakomity specjalista. Trafiłem do niego po poważnym urazie palca. Bardzo dokładnie wszystko wyjaśnił, zajął się mną i przeprowadził operację. Uzyskałem od niego mnóstwo pomocnych informacji dotyczących procesu leczenia. Jestem bardzo wdzięczny. Dziękuję! Dodam jeszcze, że jest to bardzo ciepły i pozytywny człowiek. Pozdrawiam! Łukasz.

www.rankinglekarzy.pl

Gleba1

Operował mnie w czerwcu 2014r. Jestem bardzo zadowolony z opieki i kontynuacji leczenia. Profesjonalista w każdym calu. Polecam

Profil lekarza
lek. med. Zbigniew Surowiec

Specjalista chirurgii dziecięcej

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.