Zaznacz stronę
likwidacja rozstępów laser

LIKWIDACJA ROZSTĘPÓW
– bez kompleksów i bez blizn!

Nasze kompleksy powodują nie tylko mniejszą pewność siebie, ale i poczucie osamotnienia w “problemie”. Tak jest między innymi w przypadku rozstępów. Okazuje się jednak, że nie jest to dolegliwość jednostkowa: dotyczy aż 70 procent kobiet i 40 procent mężczyzn. Przyczyną powstawania tych czerwonych (wywołanych przez stan zapalny), a w konsekwencji białych prążków są zerwane włókna elastyny i kolagenu wywołane zbyt szybkim rozciągnięciem skóry (ciąża, nadwaga, kulturystyka, zbyt szybki wzrost w przypadku młodzieży), zaburzeniami hormonalnymi, i o czym najczęściej zapominamy – predyspozycjami genetycznymi.

Skuteczną i niemalże bezbolesną metodą walki z rozstępami jest zastosowanie lasera frakcyjnego CO2. Nie tylko stymuluje kolagen do odbudowy, ale także ma znaczący wpływ na poprawę jędrności i gładkości skóry. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Kliniki, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zabiegu zmieszczonymi poniżej.

 

Dowiedz się więcej o laserach:

Laser frakcyjny CO²
l

Ważny początek

Wskazania

  • rozstępy np. na udach, piersiach, brzuchu

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Impulsy światła laserowego wnikają w skórę w odpowiedniej głębokości, tak by nie powodować oparzenia ale za to skutecznie pobudzić skórę właściwą do całkowitej regeneracji. Dzięki temu proces leczenia trwa krótko i nie powoduje powstawania widocznych ran.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu.

Znieczulenie

Miejscowe/krem znieczulający

 

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalny lekki dyskomfort, skóra może być lekko zaczerwieniona, obrzęknięta. Przez miesiąc po zabiegu należy unikać kontaktu skóry ze słońcem oraz stosować kremy z wysokim filtrem.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zabieg należy powtórzyć od 3 do 5 razy, z przerwami od 4-5 tygodni.

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.