Redermalizacja czyli błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Redermalizacja substancją zawierającą bursztynian sodu i dodatkowo wypełniacz, to zabieg mający wpływ na trzy kluczowe procesy zachodzące w skórze: oddychanie, nawilżanie oraz blokowanie wolnych rodników.

Spowalniane są procesy starzenia, nie tylko od strony nawodnienia skóry ale również poprzez wpływ na procesy energetyczne zachodzące w komórkach skóry – następuje regulacja fizjologicznych i biochemicznych procesów w jej komórkach.  

Są to pierwsze preparaty zawierające dwa kluczowe składniki: bursztynian sodu oraz wypełniacz, które wzmacniają właściwości podporowe i zwiększają sprężystość skóry, dając tym samym efekt liftingu oraz wygładzenia drobnych zmarszczek. Tylko bursztynian sodu ma tak szerokie spektrum działania. Jest on aktywnym składnikiem preparatów. Kwas hialuronowy natomiast, poprzez przywracanie równowagi wodnej oraz zapewnieniu właściwego środowiska dla fibroplastów, wspomaga działanie bursztynianu sodu. 

redermalizacja - bursztynian sodu

Preparaty zastosowane do zabiegu redermalizacji wywierają bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze. Dzięki temu zwiększa się żywotność komórek oraz jest zapewniona większa ochrona przed jej uszkodzeniami.

Redermalizacja to zabieg dla tych, którzy chcą poprawić jakość swojej skóry i zahamować proces starzenia.

 

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – redermalizacja

   1. starzenie się skóry
   2. drobne zmarszczki w okolicy ust, na czole czy policzkach
   3. odwodnienie skóry
   4. utrata blasku i kolorytu skóry
   5. patologiczne czynniki środowiska (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, palenie papierosów itd.)
   6. blizny, przebarwienia, wiotkość skóry

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – bursztynian sodu

Zabieg redermalizacji skóry wykonywany jest w gabinecie zabiegowym. Preparat podawany jest metodą mezoterapii – iniekcji śródskórnej preparatu w zmienione okolice.  Stosowany jest na czole, w okolicach oczu, policzkach, okolicy ust, podbódku,dekolcie, szyi i na dłoniach.

Czas trwania

Zabieg redermalizacji trwa około 15-20 minut (nie wliczono czasu znieczulenia).

Znieczulenie

Ponieważ zabieg jest praktycznie bezbolesny – nie wymaga znieczulenia. W przypadku niskiej tolerancji na ból przed zabiegiem z wykorzystaniem preparatów zawierających bursztynian sodu, stosowany jest krem znieczulający.

Istotne wskazówki

Efekty zabiegu – redermalizacja

Efektem zabiegów preparatami zawierającymi w swoim składzie bursztynian sodu jest:

   1. młoda, zdrowa skóra
   2. rozjaśnienie skóry
   3. poprawiona powierzchnia i faktura skóry
   4. nawilżona skóra
   5. lifting
   6. poprawiona elastyczność skóry
   7. zmniejszona głębokość i długość zmarszczek

Lekarze wykonujący zabieg - redermalizacja - bursztynian sodu

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.