Redermalizacja czyli błyskawiczna reaktywacja Twojej skóry

Redermalizacja substancją zawierającą bursztynian sodu i dodatkowo wypełniacz, to zabieg mający wpływ na trzy kluczowe procesy zachodzące w skórze: oddychanie, nawilżanie oraz blokowanie wolnych rodników.

Spowalniane są procesy starzenia, nie tylko od strony nawodnienia skóry ale również poprzez wpływ na procesy energetyczne zachodzące w komórkach skóry – następuje regulacja fizjologicznych i biochemicznych procesów w jej komórkach.  

Są to pierwsze preparaty zawierające dwa kluczowe składniki: bursztynian sodu oraz wypełniacz, które wzmacniają właściwości podporowe i zwiększają sprężystość skóry, dając tym samym efekt liftingu oraz wygładzenia drobnych zmarszczek. Tylko bursztynian sodu ma tak szerokie spektrum działania. Jest on aktywnym składnikiem preparatów. Kwas hialuronowy natomiast, poprzez przywracanie równowagi wodnej oraz zapewnieniu właściwego środowiska dla fibroplastów, wspomaga działanie bursztynianu sodu. 

redermalizacja - bursztynian sodu

Preparaty zastosowane do zabiegu redermalizacji wywierają bezpośredni wpływ na procesy metaboliczne w skórze. Dzięki temu zwiększa się żywotność komórek oraz jest zapewniona większa ochrona przed jej uszkodzeniami.

Redermalizacja to zabieg dla tych, którzy chcą poprawić jakość swojej skóry i zahamować proces starzenia.

 

www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – redermalizacja

   1. starzenie się skóry
   2. drobne zmarszczki w okolicy ust, na czole czy policzkach
   3. odwodnienie skóry
   4. utrata blasku i kolorytu skóry
   5. patologiczne czynniki środowiska (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, palenie papierosów itd.)
   6. blizny, przebarwienia, wiotkość skóry

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – bursztynian sodu

Zabieg redermalizacji skóry wykonywany jest w gabinecie zabiegowym. Preparat podawany jest metodą mezoterapii – iniekcji śródskórnej preparatu w zmienione okolice.  Stosowany jest na czole, w okolicach oczu, policzkach, okolicy ust, podbódku,dekolcie, szyi i na dłoniach.

Czas trwania

Zabieg redermalizacji trwa około 15-20 minut (nie wliczono czasu znieczulenia).

Znieczulenie

Ponieważ zabieg jest praktycznie bezbolesny – nie wymaga znieczulenia. W przypadku niskiej tolerancji na ból przed zabiegiem z wykorzystaniem preparatów zawierających bursztynian sodu, stosowany jest krem znieczulający.

Istotne wskazówki

Efekty zabiegu – redermalizacja

Efektem zabiegów preparatami zawierającymi w swoim składzie bursztynian sodu jest:

   1. młoda, zdrowa skóra
   2. rozjaśnienie skóry
   3. poprawiona powierzchnia i faktura skóry
   4. nawilżona skóra
   5. lifting
   6. poprawiona elastyczność skóry
   7. zmniejszona głębokość i długość zmarszczek

Lekarze wykonujący zabieg - redermalizacja - bursztynian sodu

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.