Wygładzenie zmarszczek – młodość wypisana na twarzy!

Decydując się na zmiany w swoim ciele warto wybrać sprawdzone rozwiązania, które stosowane są w medycynie od lat.

Specjalny preparat skutecznie blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe w tkankach, co w przełożeniu na mięśnie twarzy owocuje wygładzoną, pozbawioną zmarszczek skórą. Najczęściej preparat stosuje się w okolicach kości policzkowych i okolic ust, ale zabiegowi mogą poddane być również okolice żuchwy, szyi czy nosa. 

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

zmarszczki mimiczne (poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, tzw. „lwia zmarszczka” czyli pionowa bruzda między brwiami.)

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dostosowany indywidualnie do Twoich oczekiwań oraz potrzeb Twojej twarzy. Następnie w wyznaczone wcześniej miejsca, za pomocą cienkiej igły wprowadzi przygotowany preparat. W miejscu wstrzykiwania mogą być odczuwalne lekkie ukłucia i napięcie.

Czas trwania

Od 15 minut do godziny.

Znieczulenie

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. W celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować znieczulenie w postaci kremu na miejsca poddawane ostrzykiwaniu.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Uczucie dyskomfortu po zabiegu jest krótkie i minimalne. W miejscach wkłuć mogą pojawić się zaczerwienienia lub zasinienia. Mogą się utrzymać około 2-3 dni po zabiegu. Przez kilka godzin po zabiegu nie wolno masować twarzy, schylać się ani kłaść.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Tak, dla podtrzymania efektów, po 4-7 miesiącach od zabiegu.

Efekty po zabiegu

Poprawę wyglądu można zaobserwować już po 2-3 dniach od zabiegu, a efekty utrzymują się do pół roku. Pełny efekt wygładzonej i odmłodzonej skóry jest w pełni widoczny po dwóch tygodniach od zabiegu. Poprawiony zostaje owal twarzy.

Lekarze wykonujący zabiegi

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.