Wygładzenie zmarszczek – młodość wypisana na twarzy!

Decydując się na zmiany w swoim ciele warto wybrać sprawdzone rozwiązania, które stosowane są w medycynie od lat.

Specjalny preparat skutecznie blokuje połączenia nerwowo-mięśniowe w tkankach, co w przełożeniu na mięśnie twarzy owocuje wygładzoną, pozbawioną zmarszczek skórą. Najczęściej preparat stosuje się w okolicach kości policzkowych i okolic ust, ale zabiegowi mogą poddane być również okolice żuchwy, szyi czy nosa. 

www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

zmarszczki mimiczne (poziome i pionowe czoła, tzw. kurze łapki wokół oczu, tzw. „lwia zmarszczka” czyli pionowa bruzda między brwiami.)

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dostosowany indywidualnie do Twoich oczekiwań oraz potrzeb Twojej twarzy. Następnie w wyznaczone wcześniej miejsca, za pomocą cienkiej igły wprowadzi przygotowany preparat. W miejscu wstrzykiwania mogą być odczuwalne lekkie ukłucia i napięcie.

Czas trwania

Od 15 minut do godziny.

Znieczulenie

Zabieg jest praktycznie bezbolesny. W celu zmniejszenia dyskomfortu można zastosować znieczulenie w postaci kremu na miejsca poddawane ostrzykiwaniu.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Uczucie dyskomfortu po zabiegu jest krótkie i minimalne. W miejscach wkłuć mogą pojawić się zaczerwienienia lub zasinienia. Mogą się utrzymać około 2-3 dni po zabiegu. Przez kilka godzin po zabiegu nie wolno masować twarzy, schylać się ani kłaść.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Tak, dla podtrzymania efektów, po 4-7 miesiącach od zabiegu.

Efekty po zabiegu

Poprawę wyglądu można zaobserwować już po 2-3 dniach od zabiegu, a efekty utrzymują się do pół roku. Pełny efekt wygładzonej i odmłodzonej skóry jest w pełni widoczny po dwóch tygodniach od zabiegu. Poprawiony zostaje owal twarzy.

Lekarze wykonujący zabiegi

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.