Zaznacz stronę

Nowoczesny szpital

 

Formmed to nie tylko najwyższej klasy specjaliści i personel medyczny. To także nowoczesny sprzęt. Świetnie wyposażona sala operacyjna, sala wybudzeń ze specjalistycznym stanowiskiem intensywnej terapii oraz sale pacjenta wyposażone w urządzenia monitorujące funkcje życiowe i doprowadzoną instalacją gazów medycznych gwarantują najwyższe standardy bezpieczeństwa.

 

Strop laminarny umieszczony nad polem operacyjnym wytwarza obszar chroniony, z którego strumień laminarny powietrza wypiera zanieczyszczenia. Po przejściu przez filtry HEPA o skuteczności filtracji minimum 99,95%, sterylne powietrze jest nawiewane na obszar obejmujący stół operacyjny, zespół operujący i instrumenty operacyjne, wytwarzając sterylną strefę ochrony przed zanieczyszczeniami. Usuwa się w ten sposób zanieczyszczenia bakteryjne i wirusowe zapewniając najlepszą ochronę pacjenta.

 

 


formmed strop laminarny

formmed aparat anestezjologiczny

APARATY ANESTEZJOLOGICZNE
GE Datex-Ohmeda S/5 Aespire

Aparaty anestezjologiczne S/5 Aespire to flagowy produkt firmy GE Healthcare Datex-Ohmeda, wiodącego dostawcy technologii monitorowania medycznego i monitorowania znieczulenia na świecie. Został on opracowany przy współpracy z lekarzami, którzy wspomogli projektantów koncernu w zrozumieniu tego, co rzeczywiście ma znaczenie w praktyce klinicznej.
Dzięki temu powstał doskonale zaprojektowany, intuicyjny system obsługi aparatu, który pozwala lekarzowi skupić się w trakcie zabiegu na pacjentach a nie na sprzęcie.

 

APARATY ELEKTROCHIRURGICZNE

Aparaty elektrochirurgiczne ERBOTOM ACC światowego lidera na rynku systemów elektrochirurgicznych niemieckiej firmy ERBE –z funkcjami cięcia, koagulacji i autokoagulacji.

 

APARAT KRIOCHIRURGICZNY CRY-AC® B-700

Aparat Kriochirurgiczny CRY-AC® B-700 BRYMILL wiodącego światowego producenta przenośnych aparatów kriochirurgicznych zasilanych ciekłym azotem.

 

ANALIZATOR HEMATOLOGICZNY Mindray BC 2800

Dla zapewnienia jak największego bezpieczeństwa naszym pacjentom dysponujemy na bloku operacyjnym automatycznym analizatorem hematologicznym Mindray BC 2800 służącym do badania krwi w trakcie zabiegów operacyjnych. 

 

 

 

 


Laser SmartXide

 

laser co2 formmed

SmartXide V2LR
MonaLisa Touch TM

MonaLisa Touch TM to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi nim wykonywane, rozwiązując problemy estetyczne i zdrowotne, przywracają kobietom pewność siebie, komfort fizyczny i psychiczny oraz pełne zadowolenie z życie seksualnego.

Rehabilitacja po porodzie , nietrzymanie moczu lub problemy powstałe w wyniku menopauzy to niektóre z obszarów gdzie z pomocą przychodzi laser MonaLisa Touch TM.

Zabiegi wyróżnia bezbolesność, brak inwazyjności i okresu rekonwalescencji.

SmartXide2 DOT/RF

Laser SmartXide2 DOT/RF to urządzenie w którym proces remodelowania włókien kolagenowych został dodatkowo wzmocniony poprzez unikalne połączenie lasera frakcyjnego CO2 z technologią bipolarnych fal radiowych (RF).

Zastosowana w nim technologia PSD® (Pulse Shape Design), wpływa na zmniejszenie uszkodzeń termicznych warstw skóry w stosunku do tradycyjnych laserów CO2. Zapewnia to szybsze gojenie się uszkodzeń skóry po zabiegu. Mniejsze uszkodzenia termiczne w wyniku działania lasera SmartXide2 DOT/RF umożliwiają jego zastosowanie lasera na powierzchniach wokół oczu, dekolcie oraz szyi czyli w obszarach gdzie skóra jest bardzo delikatna.

Dowiedz się więcej:tomograf formmed

 

 

HYPERION X9 tomograf 3D
z funkcją pantomografu i cefalostatem

Hyperion X9 to najnowszej generacji tomograf 3D w którym zminimalizowana jest dawka promieniowania oddziałująca na pacjenta. Posiada również funkcję pantomografu i cefalostatu. Przeznaczony jest do wykonywania badań stomatologicznych od pantomogramów przez cefalometrię po tomografię CBCT 3D. Posiada 3 programy tomograficzne, 10 programów do badań stawów skroniowo-żuchwowych, 10 programów panoramicznych oraz 7 programów cefalometrycznych.

Dzięki niskiemu czasowi ekspozycji wynoszącemu tylko 3,6 sekundy, przy badaniu tomografem Xyperion X9 ograniczona jest dawka promieniowania oddziałująca na pacjenta.

 

UNITY STOMATOLOGICZNE

Unity stomatologiczne niemieckiej firmy Stern Weber wykonane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii z kompletnym systemem higieny aktywnej i pasywnej gwarantującym pełne bezpieczeństwo lekarza i pacjenta.

gabinet stomatologiczny formmed

aparat rtg formmed

 

APARAT RTG STOMATOLOGICZNY HIPERSPHERE

Aparat RTG RXDC to najwyższą jakość wykonywanych zdjęć oraz niezawodność działania zagwarantowana przez lampę RTG o najmniejszej ogniskowej 0.4 mm firmy Toshiba oraz głowicy wysokiej częstotliwości. Dzięki technologii HyperSphere umożliwiającej obrót głowicy w 3 płaszczyznach z blokadą elektromagnetyczną uniemożliwiającą niekontrolowaną zmianę pozycji głowicy, ustawienie aparatu jest wyjątkowo łatwe.

Wszystko to sprawia, że jest to jeden z najlepszych aparatów stomatologicznych RTG punktowych, a wykonywanie zdjęć jest szybkie i w pełni bezpieczne dla pacjenta.


APARAT USG
Siemens Acuson X300 Premium Edition

Wielospecjalistyczny ultrasonograf cyfrowy, Acuson X300 Premium Edition przeznaczony do specjalistycznych klinicznych badań USG, łączy w sobie najwyższą klasę techniki optymalizacji obrazu oraz zaawansowane funkcje pracy w celu sprostania wyzwaniom stawianym przy diagnozowaniu najbardziej skomplikowanych stanów chorobowych.

aparat usg formmed
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.