Klinika Formmed ES

Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

Esencja indywidualnego podejścia.

Dlaczego warto wybrać Formmed Es?

Spełniamy najwyższe standardy leczenia. W zakresie leczenia szpitalnego w dziedzinie chirurgii jak i leczenia w ramach naszej przychodni uzyskaliśmy i co roku odnawiamy certyfikat ISO.
Bierzemy udział w inicjatywie WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) – ”Bezpieczna chirurgia ratuje życie”.

Zaczynaliśmy jeszcze na początku lat 90-tych. Przy ulicy Koziej w Warszawie utworzyliśmy jeden z pierwszych w Polsce prywatnych gabinetów chirurgii plastycznej. Działał on pod nazwą „Chirurgia plastyczna i odtwórcza dla dzieci i dorosłych”. Zawsze staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość leczenia, dlatego też współpracowali z nami wspaniali chirurdzy – doktor Stefan Jaworski i doktor Andrzej Sankowski.

Nasze Centrum zostało otwarte w 2011 roku i jest bezpośrednią kontynuacją działalności przy ulicy Koziej.

Centrum Formmed to szpital i przychodnia prowadzące działalność z dala od miejskiego zgiełku, w Babicach Nowych pod Warszawą. 

Zapewniamy:

profesjonalną opiekę lekarzy i pielęgniarek,

dyskrecję,

ciszę,

spokój.

Dysponujemy profesjonalnym blokiem operacyjnym wyposażonym w nowoczesny, stale uzupełniany, sprzęt medyczny renomowanych producentów.

Ale Formmed to nie tylko najlepszy sprzęt. Zawsze przykładaliśmy największą uwagę do kwalifikacji personelu. Dlatego też udało nam się stworzyć ośrodek zatrudniający wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach – chirurgii, dermatologii, anestezjologii i innych specjalizacjach medycznych.

Pracujemy nie tylko z dorosłymi. To właśnie praca z dziećmi nauczyła nas kompleksowego podejścia do problemów pacjenta. To Ci najmłodsi są najbardziej wymagający i im trzeba poświęcić jak najwięcej uwagi. To czego nauczyliśmy się w tym zakresie, przenieśliśmy na dorosłych pacjentów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Czwartek 7.30 – 21.00

Piątek7.30 – 20.00

Sobota9.00 – 15.00

Masz pytania zadzwoń

+48 606 388 973

tel.: (22) 350 48 50, 350 48 52

E-mail: es@formmed.com.pl

tel.: (22) 350 48 50, (22) 350 48 52

E-mail: es@formmed.com.pl

Opinie Pacjentów

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.