Zaznacz stronę

 

Esencja indywidualnego podejścia

 

 

Zaczynaliśmy jeszcze na początku lat 90-tych. Przy ulicy Koziej w Warszawie utworzyliśmy jeden z pierwszych w Polsce prywatnych gabinetów chirurgii plastycznej. Działał on pod nazwą „Chirurgia plastyczna i odtwórcza dla dzieci i dorosłych”. Zawsze staraliśmy się zapewnić najwyższą jakość leczenia, dlatego też współpracowali z nami wspaniali chirurdzy – doktor Stefan Jaworski i doktor Andrzej Sankowski.

Nasze Centrum zostało otwarte w 2011 roku i jest bezpośrednią kontynuacją działalności przy ulicy Koziej.

Centrum Formmed to szpital i przychodnia prowadzące działalność z dala od miejskiego zgiełku, w Babicach Nowych pod Warszawą. Zapewniamy:

  • profesjonalną opiekę lekarzy i pielęgniarek,
  • dyskrecję,
  • ciszę,
  • spokój.

Dysponujemy profesjonalnym blokiem operacyjnym wyposażonym w nowoczesny, stale uzupełniany, sprzęt medyczny renomowanych producentów.

Ale Formmed to nie tylko najlepszy sprzęt. Zawsze przykładaliśmy największą uwagę do kwalifikacji personelu. Dlatego też udało nam się stworzyć ośrodek zatrudniający wybitnych specjalistów w swoich dziedzinach – chirurgii, dermatologii, anestezjologii i innych specjalizacjach medycznych.

Pracujemy nie tylko z dorosłymi. To właśnie praca z dziećmi nauczyła nas kompleksowego podejścia do problemów pacjenta. To Ci najmłodsi są najbardziej wymagający i im trzeba poświęcić jak najwięcej uwagi. To czego nauczyliśmy się w tym zakresie, przenieśliśmy na dorosłych pacjentów.

 

Spełniamy najwyższe standardy leczenia. W zakresie leczenia szpitalnego w dziedzinie chirurgii jak i leczenia w ramach naszej przychodni uzyskaliśmy i co roku odnawiamy certyfikat ISO. Bierzemy udział w inicjatywie WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) – ”Bezpieczna chirurgia ratuje życie”.

W przypadku chęci skorzystania z usług hotelowych współpracujemy z usytuowanym obok czterogwiazdkowym hotelem, oferującym dla naszych klientów preferencyjne ceny.

Pytaj w razie wątpliwości

Nasi Specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje wątpliwości.
Jesteśmy po to, byś czuł się bezpiecznie!

Skontaktuj się z nami >>

 

Poznaj Formmed Es…

 


Lekarze

Nasi lekarze to najlepsi specjaliści z dziedziny medycyny estetycznej, chirurgii i stomatologii. Możesz nam zaufać, bo jesteśmy po to, aby otoczyć Cię najlepszą opieką. Poznajmy się!

Dla pacjenta

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet niezbędnych informacji i materiałów. Służymy swoim wsparciem, zarówno jeśli chodzi o cały proces leczenia, jak i finansowania. Dowiedz się więcej!

Cennik

Tutaj znajdziesz pełen wykaz cen zabiegów wykonywanych w Formmed Es. Zależy nam na jak najwyższym standardzie, który sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo. Sprawdź nasze ceny!

Wyposażenie

Formmed Es to komfortowo wyposażone sale oraz najnowszy sprzęt, dzięki którym nasi pacjenci mają pewność najlepszej opieki. Dla nas jesteś numerem jeden, dlatego oferujemy Ci usługi na najwyższym poziomie. Przekonaj się o tym osobiście!


s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.