Zaznacz stronę

Pakiety medycyna estetyczna

Pakiety medycyna estetyczna

Pakiety Medycyna estetyczna

Szukasz prezentu lub po prostu chcesz sprawić prezent sobie? Mamy rozwiązanie!

Zadbaj o siebie i o swoich bliskich. Pakiety medycyna estetyczna to kwotowe pakiety wybranych usług oferowanych w Formmed ES, dzięki którym masz możliwość podarowania komuś prezentu lub samemu skorzystania z rabatu.

Wybierając pakiet, Ty lub wskazane przez Ciebie osoby (maksymalnie 3) mogą wykorzystać określoną kwotę na wybrane usługi z oferty Formmed Es  (przykłady znajdziesz tutaj).

W naszej ofercie znajdziesz pakiety:

  • Pakiet kwotowy 500 zł – czas na wykorzystanie pakietu to 6 miesięcy;
  • Pakiet kwotowy 1 000 zł5% zniżki naliczane przy każdej usłudze (faktyczna wartość pakietu to 1 050 zł ) – czas na wykorzystanie pakietu to 12 miesięcy;
  • Pakiet kwotowy 2 000 zł – 10% zniżki naliczane przy każdej usłudze (faktyczna wartość pakietu to 2 200 zł ) – czas na wykorzystanie pakietu to 12 miesięcy;
  • Pakiet kwotowy 4 000 zł – 10% zniżki naliczane przy każdej usłudze (faktyczna wartość pakietu to 4 400 zł ) – czas na wykorzystanie pakietu to 12 miesięcy.

 

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.