Zaznacz stronę
peeling fenolowy easy-phen-light

EASY PHEN LIGHT
– młodość zachowana na dłużej!

Nasza skóra mówi wiele nie tylko o naszym wieku, ale również o przebytych chorobach czy dolegliwościach, które nas dotykają. Chcąc odzyskać jej witalność i naturalny wygląd należy zastosować sprawdzone i nieobciążające skóry zabiegi. Jednym z nim jest Easy Phen Light dedykowany skórze dojrzałej, z bliznami potrądzikowymi czy z niemal wszystkimi hiperpigmentacyjnymi chorobami.

Ten fenolowy peeling poprzez głębokie złuszczenie oraz pobudzenie głębokich warstw skóry do regeneracji skutecznie usuwa oznaki fotostarzenia skóry i wygładza miejsce zabiegu. W czasie zabiegu skóra pobudzana jest do naturalnej produkcji kolagenu, a co ważne, nie narzuca on ograniczeń co do fenotypu skóry czy wieku pacjenta.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu w Formmed Es, a wcześniej do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

l

Ważny początek

Wskazania

  • fotostarzenie skóry dojrzałej
  • fotostarzenie okolic oczu i ust
  • głębokie zmarszczki
  • głębokie przebarwienia
  • blizny potrądzikowe

Ważne zalecenia

  • 7 dni przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania
  • 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy wykonywać zabiegów na twarz, peelingów, zabiegów z kwasami

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

W czasie zabiegu uszkadzane są następujące warstwy skóry: naskórek, warstwa rogowa, ziarnista, kolczysta, skóra podstawna, warstwa brodawkowata. W ten sposób usuwane są zmarszczki, blizny, przebarwienia skóry. Używany preparat z fenolem zawiera tylko środki roślinne, łagodzące i pielęgnujące, a jego trakcie następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastycznych włókien.

Czas trwania

Kilkanaście minut

Znieczulenie

30 min przed zabiegiem należy przyjąć ustalone wcześniej ze specjalistą środki przeciwbólowe.

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Pacjent po zabiegu jest wyłączony z codziennych aktywności na około tydzień. Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić skórne wykwity, świąd, pieczenie, przebarwienia i odbarwienia. Niektóre z nich mogą trwać do 3 miesięcy po zabiegu.

Konieczność powtórzenia zabiegu

W większości przypadków wystarcza wykonanie jednego zabiegu.

Efekty po zabiegu

Efekty peelingu utrzymują się nawet do 10 lat! Należą do nich: redukcja zmarszczek, odnowa skóry, wygładzenie blizn, zrównanie koloru skóry poddanej zabiegowi.

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.