Zaznacz stronę
laserowy lifting twarzy i ciała

LASEROWY LIFTING CIAŁA I TWARZY
– młoda, jędrna skóra już po pierwszym zabiegu.

Urządzenie Ultraformer 3 wykorzystujemy do uzyskiwania długotrwałego efektu liftingu twarzy i ciała.  Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Dzięki wykorzystaniu technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowanej fali ultradźwiękowej, impulsy przekazywane poprzez głowicę urządzenia, podgrzeją tkanki takie jak skóra i tłuszcz. Poprzez kontrolowane podgrzewanie tkanek uzyskujemy efekt obkurczenia się, w skórze dochodzi do mikrouszkodzeń dzięki czemu uruchamiamy mechanizm wytwarzania nowego kolagenu.

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Ultraformer 3 jest zabiegiem nieinwazyjnym przy którym nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry.

l

Ważny początek

Wskazania

  • utrata jędrności skóry twarzy i ciała
  • brzuch po ciąży
  • opadające piersi
  • opadający podbródek
  • nadmiar tkanki tłuszczowej

Potrzebne badania

Próba laserowa, zlecana przez lekarza prowadzącego.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wielokrotnym przykładaniu przetwornika ultradźwiękowego w okolicy gdzie występuje problem. Pozostawiając impuls trwający 2 sekundy rozgrzewamy tkanki na trzech różnych poziomach głębokości rozgrzewając tkanki nawet do 60 C*. Głębokości na jakich pozostawiamy impuls  zaczynają się od 9mm, 6mm, 4,5mm, 3mm i 1,5mm pod powierzchnie skóry.

Czas trwania

30-60 minut

Znieczulenie

Zabieg nie wymaga znieczulenia, natomiast u osób bardzo wrażliwych istnieje możliwość przy braku przeciwwskazań wykonania znieczulenia anestezjologiczne (dożylne).

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu widoczny jest mały rumień w przypadku okolicy twarzy. W okolicy poszczególnych części ciała mogą pojawić się małe siniaki jak i obrzęk utrzymujący się 12h po zabiegu. Pacjent po zabiegu może wykonywać czynności dnia codziennego.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Efekty działania Ultraformer 3 widoczne są już po pierwszym zabiegu. Jeśli istnieje potrzeba zwiększenia efektywności, zabieg można powtarzać co 3 miesiące.

Efekty po zabiegu

Skóra zyskuje efekt liftingu, odmłodzenia, jędrności. Maksymalny efekt zabiegu uzyskujemy po trzech miesiącach, a długość utrzymywania się efektu to nawet 2-3 lata.

Osoby wykonujący zabieg laserowego liftingu ciała i twarzy:

mgr Maciej Waś

fizjoterapeuta, specjalista rehabilitacji sportowej i medycyny estetycznej

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.