Zaznacz stronę

 

 

UROLOGIA ESTETYCZNA

Urologia estetyczna to bardzo intymna i osobista sfera mężczyzny. Ten dział medycyny zajmuje się zagadnieniami z pogranicza chirurgii urologicznej i medycyny estetycznej. Głównym jej celem jest poprawa wyglądu męskich narządów płciowych często połączone z leczeniem problemów urologicznych. Zabiegi poprzez poprawę efektów estetycznych te służą poprawie samooceny Pacjenta, zwiększeniu satysfakcji z życia seksualnego jak również przywróceniu zdrowia i komfortu życia.


3 KROKI DO  ZDROWIA

w

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu – Urologia Estetyczna

Najważniejsza jest wiedza o każdej stronie wybranego przez Ciebie zabiegu. Pierwszy etap to wizyta u lekarza urologa, który odpowie na Twoje pytania, poinformuje Cię o wszystkich szczegółach zabiegu czy operacji oraz przeprowadzi kwalifikację do zabiegu. Nie krępuj się – zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania!

Zabieg - Urologia estetyczna

Zabiegi na terenie kliniki Formmed Es wykonywane są przez lekarzy specjalistów w komfortowych, przyjaznych i intymnych warunkach. Po zabiegu w znieczuleniu ogólnym pacjenci pozostają w Klinice do 24h. Zabiegi wykonywane w znieczuleniu miejscowym nie wymagają pobytu w szpitalu.

Opieka po zabiegu - Urologia estetyczna

Będąc naszym Pacjentem po zabiegu otrzymasz od nas niezbędne wskazówki postępowania.

Nasi lekarze medycyny urologii estetycznej


lek. med. Dariusz Schlegel

specjalista urologii, urolog dziecięcy

Zabiegi urologii estetycznej:

  • operacyjne leczenie skrzywienia prącia (choroba Peyroniego)
  • protezy jąder np. po terapii onkologicznej
  • plastyka wędzidełka
  • plastyka wodniaka jądra
  • plastyka napletka
  • plastyka worka mosznowego
MediRaty
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.