Urologia estetyczna

Urologia estetyczna to bardzo intymna i osobista sfera mężczyzny. Ten dział medycyny zajmuje się zagadnieniami z pogranicza chirurgii urologicznej i medycyny estetycznej. Głównym jej celem jest poprawa wyglądu męskich narządów płciowych często połączone z leczeniem problemów urologicznych. Zabiegi poprzez poprawę efektów estetycznych te służą poprawie samooceny Pacjenta, zwiększeniu satysfakcji z życia seksualnego jak również przywróceniu zdrowia i komfortu życia.

www.znanylekarz.pl
Dr Schlegel zaskoczył mnie swoją fachowością i profesjonalizmem, ostatnio nie miałam szczęścia do takiego specjalisty, nie wymagał ode mnie wykonania wszystkich możliwych badań obrazowych do postawienia diagnozy. Poza tym jest bardzo pogodnym człowiekiem, w sposób naturalny stwarza miłą atmosferę, rzeczowo i konkretnie podchodzi do zgłaszanego problemu.
Pacjentka - J. Ż.
lek. med. Dariusz Schlegel
26 maja 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu – urologia estetyczna

Najważniejsza jest wiedza o każdej stronie wybranego przez Ciebie zabiegu. Pierwszy etap to wizyta u lekarza urologa, który odpowie na Twoje pytania, poinformuje Cię o wszystkich szczegółach zabiegu czy operacji oraz przeprowadzi kwalifikację do zabiegu. Nie krępuj się – zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania!

Zabieg - urologia estetyczna

Zabiegi na terenie kliniki Formmed Es wykonywane są przez lekarzy specjalistów w komfortowych, przyjaznych i intymnych warunkach. Po zabiegu w znieczuleniu ogólnym pacjenci pozostają w Klinice do 24h. Zabiegi wykonywane w znieczuleniu miejscowym nie wymagają pobytu w szpitalu.

Opieka po zabiegu - urologia estetyczna

Będąc naszym Pacjentem po zabiegu otrzymasz od nas niezbędne wskazówki postępowania.

Nasi lekarze medycyny urologii estetycznej

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.