AQUALYX – liposukcja bez skalpela!

Czasami ćwiczenia i zdrowa dieta nie wystarczą, aby przywrócić naszej sylwetce młodzieńczy, szczupły wygląd. W takich przypadkach z pomocą przychodzi zabieg wykorzystujący Aqualyx. To jedyny na świecie zarejestrowany nowoczesny preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Preparat rozpuszcza tłuszcz , który następnie jest wydalany z organizmu. Do tej pory takie efekty możliwe były tylko przy zastosowaniu liposukcji – teraz warto skorzystać z iniekcji!

Korzyści z zabiegu:

   1. Bardzo skuteczny- efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu
   2. Bezbolesny- minimalna ilość wkłuć (1-2 wkłucia) , do preparatu Aqualyx  dodowane jest znieczulenie
   3. Bezpieczny- zabieg może wykonywać jedynie specjalistycznie przeszkolony lekarz

Zainteresowanych pacjentów zapraszamy do Formmed Es, a wcześniej do zapoznania się z pakietem najważniejszych informacji umieszczonych poniżej.

  1.  
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. tłuszcz zgromadzony w okolicy tricepsu
   2. fałdy na plecach
   3. odłożony tłuszcz na brzuchu, biodrach, udach, okolicach podpośladkowych, po wewnętrznej stronie ud i kolan
   4. “podwójny podbródek”
   5. „bawoli” kark
   6. tłuszczaki

Uwaga!

Ze względu na to, że nie jest to terapia stricte odchudzająca, a zabieg redukujący tkankę tłuszczową zaleca się go pacjentom z prawidłową wagą lub lekką nadwagą.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu preparat Aqualyx za pomocą specjalnych igieł zostaje wprowadzony bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje. Dzięki stworzonym na potrzeby zabiegu igłom stosuje się ograniczoną ilość wkłuć – co z kolei powoduje mniejsze ryzyko powstania siniaków, uszkodzeń skóry i łączy się z większym komfortem pacjenta. Wstrzyknięty preparat powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i ostatecznie wydalane z organizmu przez nerki.

Czas trwania

Trwa około 30 minut

Znieczulenie

Zabieg jest niemalże bezbolesny.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Pacjent może wrócić do swoich codziennych czynności niemalże od razu po zabiegu. Jednak zdarza się, że może odczuwać lekkie swędzenie, pieczenie oraz nadwarażliwość miejsca poddawanego zabiegowi. Dodatkowo skóra może być obrzęknięta i zaczerwieniona przez kilka kolejnych dni, a nawet mogą pojawić się na niej krwiaki.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zazwyczaj stosuje się do 10 zabiegów, w większości przypadków są to 3-4 zabiegi.

Efekty po zabiegu

 

Redukcja tkanki tłuszczowej widoczna jest po upływie 3-4 tygodni od zabiegu – zazwyczaj jest to od 1 do 2 cm w obwodzie miejsca objętego zabiegiem.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabieg Aqualyx

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.