Zaznacz stronę
aqualyx

AQUALYX
– liposukcja bez skalpela!

Czasami ćwiczenia i zdrowa dieta nie wystarczą, aby przywrócić naszej sylwetce młodzieńczy, szczupły wygląd. W takich przypadkach z pomocą przychodzi zabieg wykorzystujący Aqualyx. To jedyny na świecie zarejestrowany nowoczesny preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Preparat rozpuszcza tłuszcz , który następnie jest wydalany z organizmu. Do tej pory takie efekty możliwe były tylko przy zastosowaniu liposukcji – teraz warto skorzystać z iniekcji!

Korzyści z zabiegu:

Bardzo skuteczny- efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu

Bezbolesny- minimalna ilość wkłuć (1-2 wkłucia) , do preparatu Aqualyx  dodowane jest znieczulenie

Bezpieczny- zabieg może wykonywać jedynie specjalistycznie przeszkolony lekarz

Zainteresowanych pacjentów zapraszamy do Formmed Es, a wcześniej do zapoznania się z pakietem najważniejszych informacji umieszczonych poniżej.

l

Ważny początek

Wskazania

  • tłuszcz zgromadzony w okolicy tricepsu
  • fałdy na plecach
  • odłożony tłuszcz na brzuchu, biodrach, udach, okolicach podpośladkowych, po wewnętrznej stronie ud i kolan
  • “podwójny podbródek”
  • „bawoli” kark
  • tłuszczaki

UWAGA!

Ze względu na to, że nie jest to terapia stricte odchudzająca, a zabieg redukujący tkankę tłuszczową zaleca się go pacjentom z prawidłową wagą lub lekką nadwagą.

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu preparat Aqualyx za pomocą specjalnych igieł zostaje wprowadzony bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje. Dzięki stworzonym na potrzeby zabiegu igłom stosuje się ograniczoną ilość wkłuć – co z kolei powoduje mniejsze ryzyko powstania siniaków, uszkodzeń skóry i łączy się z większym komfortem pacjenta. Wstrzyknięty preparat powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i ostatecznie wydalane z organizmu przez nerki.

Czas trwania

Trwa około 30 minut

Znieczulenie

Zabieg jest niemalże bezbolesny.

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Pacjent może wrócić do swoich codziennych czynności niemalże od razu po zabiegu. Jednak zdarza się, że może odczuwać lekkie swędzenie, pieczenie oraz nadwarażliwość miejsca poddawanego zabiegowi. Dodatkowo skóra może być obrzęknięta i zaczerwieniona przez kilka kolejnych dni, a nawet mogą pojawić się na niej krwiaki.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zazwyczaj stosuje się do 10 zabiegów, w większości przypadków są to 3-4 zabiegi.

Efekty po zabiegu

Redukcja tkanki tłuszczowej widoczna jest po upływie 3-4 tygodni od zabiegu – zazwyczaj jest to od 1 do 2 cm w obwodzie miejsca objętego zabiegiem.

Lekarze wykonujący zabieg Aqualyx

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

specjalista dermatologii, patomorfologii, lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska

specjalista położnictwa i ginekologii, dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej i Anti Aging


Zdjęcie przed:

Zdjęcie po 1 zabiegu :


s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.