Zmniejszenie biustu – poprawi Twoje samopoczucie

Zmniejszenie biustu to zabieg dedykowany Paniom, które chcą czuć się dobrze we własnym ciele.

Jego celem nie tylko poprawa samopoczucia, ale i wyeliminowanie problemów zdrowotnych spowodowanych nieproporcjonalnym rozmiarem piersi do ciała. Podczas zabiegu zmniejszamy wielkość piersi nadając im odpowiedni kształt.

Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zabiegu – redukcja piersi.

Zmniejszenie biustu Warszawa, redukcja piersi
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – zmniejszenie biustu
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG
   11. USG piersi
   12.  

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – zmniejszenie biustu

Podczas zabiegu redukcji piersi następuje usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej i gruczołowej z dolnej części piersi, wymodelowanie odpowiedniego kształtu piersi z pozostałych tkanek, usunięcie nadmiaru skóry i ewentualne przesunięcie brodawki i otoczki we właściwe miejsce (ku górze). Blizny powstające po zabiegu zmniejszającym piersi znajdują się w dolnej części piersi lub wokół otoczki brodawki dzięki czemu mogą być ukryte pod biustonoszem.

Czas trwania

Zabieg redukcji piersi trwa około 3-4h.

Znieczulenie

Zabiegi zmniejszenia piersi przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym (przed zabiegiem wymagana konsultacja lekarza anestezjologa).

Pobyt w klinice

Po zabiegu (redukcja piersi) piersi Pacjentka przebywa w klinice do następnego dnia.

 

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – zmniejszenie biustu

Przez okres 6 tygodni po operacji zmniejszenia piersi, zaleca się noszenie specjalnego stanika utrzymującego piersi w odpowiedniej pozycji; powrót pacjentów do aktywności fizycznej trwa najczęściej 2 tygodnie.

Nasi chirurdzy - redukcja piersi, zmniejszenie biustu Warszawa

Zdjęcie "przed i po" operacji

redukcja piersi
zmniejszenie biustu z mastopeksją
zmniejszenie biustu Warszawa
zmniejszenie piersi Warszawa
podniesienie biustu
redukcja piersi z liftingiem
redukcja piersi Warszawa
UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.