WYBIELANIE ZĘBÓW – białe zęby, piękniejszy uśmiech!

Piękne, białe zęby to nasza wizytówka. Dlatego coraz większą wagę przykładamy nie tylko do zdrowia naszego uzębienia, ale również jego koloru.

W Formmed Es naszym pacjentom proponujemy dwie metody wybielania zębów:   w gabinecie przy użyciu profesjonalnej lampy lub za pomocą przygotowanej przez nas nakładki do samodzielnego wybielania w domu.

Zanim zdecydujesz się na konkretną metodę udaj się na wizytę, na której dostaniesz niezbędne wskazówki jak się przygotować. Przed wybielaniem zębów należy bowiem wykonać skaling i piaskowanie w celu pozbycia się kamienia i osadu nazębnego . Ponieważ wypełnienia nie zmieniają swojego koloru podczas wybielania, są dwie możliwości. Pierwsza to wypełnienia tymczasowe a druga to wymiana wypełnień po zakończeniu procesu wybielania. Jednak nie wcześniej niż 3 tygodnie od momentu jego zakończenia. Na pierwszej wizycie lekarz po rzetelnym zbadaniu uzębienia dobierze dla Ciebie najlepszą metodę.

Zanim podejmiecie Państwo decyzję prosimy o zapoznanie się z ważnymi informacjami umieszczonymi poniżej.

www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. przebarwienia zębów
   2. zęby ciemne, żółte

Szczegóły zabiegu

Wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym

Zabieg polega na nałożeniu na oczyszczone zęby preparatu wybielającego o dużym stężeniu nadtlenku wodoru. Żel ten poddawany jest aktywacji dużą dawką energii z  lampy. Wybielanie następuje podczas jednej wizyty.

W naszym gabinecie proponujemy dwie metody wybielania gabinetowego.

   1. Innowacyjny system wybielania zębów PrevDent CrWR
   2. Profesjonalne wybielania Opalescence Xtra Boost

Czas trwania

Do 1,5 godziny.

Wybielanie zębów metodą nakładkową

Na podstawie wykonanych w gabinecie stomatologicznym wycisków zębów,  przygotowywane są indywidualne, cienkie, przezroczyste nakładki, które wraz z preparatem wybielającym zakładane są przez pacjenta na noc przez około dwa tygodnie. Metoda ta przynosi zadowalający efekt, wymaga jednak sporej samodyscypliny i jest bardziej czasochłonna. Nakładki, które otrzymał pacjent, po konsultacji w gabinecie mogą być użyte do kolejnego wybielania.

Czas trwania

10-14 dni

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

W obu przypadkach niezbędne jest przestrzeganie tzw. białej diety przez okres 7 do 10 dni. Może wystąpić nadwrażliwość zębów, która ustąpi z czasem.

Efekty po zabiegu

W obu przypadkach efekt wybielania zębów utrzymuje się przez okres od 2 do 3 lat.

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.