Nowy biust- Nowa JA!

Rekonstrukcja piersi – odzyskaj utraconą kobiecość. Piersi są niewątpliwie atrybutem kobiecości, więc ich utrata jest dużym przeżyciem dla kobiety w każdym wieku. Często wywołuje stres, depresję, uczucie wstydu przed partnerem. Proces leczenia nie powinien kończyć się na amputacji gruczołu i wyleczeniu nowotworu. Pozostaje bowiem bardzo ważna kwestia jak najlepszej rekonstrukcji utraconej piersi, która stwarza kobietom szansę na skuteczną rehabilitację i powrót do normalnego funkcjonowania. Istnieje kilka możliwości operacji odtwórczej piersi (expanderoproteza, expander, proteza, przeszczep własnego tłuszczu) . Zakres zabiegu rekonstrukcji piersi uzależniony jest od wielu czynników związanych ze stanem zdrowia pacjentki, budową ciała, wielkością pozostałej piersi, ale także od decyzji kobiety.

Pacjentki zainteresowane zabiegiem rekonstrukcji piersi zapraszamy na konsultacje do naszej Kliniki oraz do poznania szczegółów zabiegu zamieszczonych poniżej.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – rekonstrukcja piersi
   1. mastektomia

   2. zespół Polanda (wrodzony brak piersi, mięśni piersiowych, czasami również brodawki z otoczką)

Potrzebne badania

   1. grupa krwi (potwierdzona)

   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)

   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)

   4. poziom glukozy na czczo

   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)

   6. kreatynina

   7. badanie ogólne moczu

   8. Antygen HBS, HCV, HIV

   9. RTG klatki piersiowej

   10. EKG

   11. USG piersi

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegurekonstrukcja piersi

Zabieg rekonstrukcji piersi można wykonać na kilka sposobów:

   1. rekonstrukcja z użyciem tkanek własnych pacjentki,
   2. rekonstrukcja przy użyciu expanderoprotezy, expandera lub protezy

W dodatkowym zabiegu można zrekonstruować również brodawkę z otoczką.

Czas trwania

W zależności od zastosowanej metody operacyjnej i zakresu zabieg rekonstrukcji piersi trwa  około 2h.

Znieczulenie

Operacja rekonstrukcji piersi wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – rekonstrukcja piersi

Po zabiegu rekonstrukcji piersi wymagane jest noszenie specjalistycznego biustonosza przez okres 6-8 tygodni.

 
Opatrunki oraz szwy zdejmowane są po około 10 dniach. Wskazane jest ograniczenie aktywności fizycznej.
Całkowite gojenie trwa około 2 miesięcy.

Lekarze wykonujący zabieg - rekonstrukcja piersi Warszawa

Zdjęcie "przed i po" operacji

redukcja piersi
zmniejszenie biustu z mastopeksją
zmniejszenie biustu Warszawa
zmniejszenie piersi Warszawa
UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.