LIKWIDACJA ROZSZERZONYCH PORÓW – piękna, promienna cera!

Nasze twarze mówią czasami o nas więcej, niż byśmy chcieli powiedzieć. Gołym okiem, na ich podstawie można ocenić chociażby to, jakiego rodzaju mamy cerę. Osoby z cerą tłustą i mieszaną, mają tendencję do powstawania na skórze rozszerzonych porów. Te nieestetycznie wyglądające wgłębienia sprawiają, że skóra nie ma gładkiej struktury. Najbardziej widoczne są one na nosie, brodzie i czole, a na ich wpływ mają nie tylko tendencje genetyczne, ale również zaburzenia hormonalne, stres, a nawet dolegliwości układu trawiennego. W naszej Klinice oferujemy całkowicie bezpieczny i niemal bezbolesny zabieg oczyszczania i likwidacji rozszerzonych porów za pomocą lasera CO2. Nadmiar łoju produkowanego przez gruczoły zostaje zmniejszony, a po samym zabiegu nie pozostają ślady. Zapraszamy do odwiedzenia Formmed Es i konsultacji ze specjalistą, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami umieszczonymi poniżej.

implanty zębów

Dowiedz się więcej o laserach:

www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. rozszerzone pory na twarzy
   2. zaskórniki
   3. łojotok

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Promienie lasera frakcyjnego mikroskopijnie uszkadzają skórę poprzez jej punktowe nagrzewanie, co powoduje wytwarzanie się kolagenu. Otwarte pory ulegają obkurczeniu co sprawia, że skóra wygląda zdrowiej.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu

Znieczulenie

Miejscowe/krem znieczulający

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

W miejscach ukłuć laserem może pojawić się przyciemnienie skóry, które ustępuje w ciągu kilku dni. Następuje wówczas powierzchowne złuszczanie naskórka, które jest naturalnym efektem procesu odnowy.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana jest indywidualnie.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabiegi

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.