Zaznacz stronę
likwidacja rozszerzonych porów

LIKWIDACJA ROZSZERZONYCH PORÓW
– piękna, promienna cera!

Nasze twarze mówią czasami o nas więcej, niż byśmy chcieli powiedzieć. Gołym okiem, na ich podstawie można ocenić chociażby to, jakiego rodzaju mamy cerę. Osoby z cerą tłustą i mieszaną, mają tendencję do powstawania na skórze rozszerzonych porów. Te nieestetycznie wyglądające wgłębienia sprawiają, że skóra nie ma gładkiej struktury. Najbardziej widoczne są one na nosie, brodzie i czole, a na ich wpływ mają nie tylko tendencje genetyczne, ale również zaburzenia hormonalne, stres, a nawet dolegliwości układu trawiennego. W naszej Klinice oferujemy całkowicie bezpieczny i niemal bezbolesny zabieg oczyszczania i likwidacji rozszerzonych porów za pomocą lasera CO2. Nadmiar łoju produkowanego przez gruczoły zostaje zmniejszony, a po samym zabiegu nie pozostają ślady. Zapraszamy do odwiedzenia Formmed Es i konsultacji ze specjalistą, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami umieszczonymi poniżej.

 

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser frakcyjny CO²
l

Ważny początek

Wskazania

  • rozszerzone pory na twarzy
  • zaskórniki
  • łojotok

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Promienie lasera frakcyjnego mikroskopijnie uszkadzają skórę poprzez jej punktowe nagrzewanie, co powoduje wytwarzanie się kolagenu. Otwarte pory ulegają obkurczeniu co sprawia, że skóra wygląda zdrowiej.

Czas trwania

Od kilkunastu minut, w zależności od powierzchni zabiegu

Znieczulenie

Miejscowe/krem znieczulający

 

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

W miejscach ukłuć laserem może pojawić się przyciemnienie skóry, które ustępuje w ciągu kilku dni. Następuje wówczas powierzchowne złuszczanie naskórka, które jest naturalnym efektem procesu odnowy.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ustalana jest indywidualnie.
s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.