Dermabrazja – naturalne wygładzenie!

Dermabrazja to zabieg polegający na ścieraniu naskórka i górnych warstw skóry właściwej, mający na celu wygładzenie skóry i spłycenie blizn. W miejscu poddanemu zabiegowi następuje wytworzenie nowej warstwy naskórka. Jednocześnie wytwarza się nowy kolagen, który powoduje, że skóra staje się gładsza i zdrowsza.

nici aptos Warszawa
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. przebarwienia,

   2. trądzik,

   3. blizny np. potrądzikowe, po ospie wietrznej,

   4. zmarszczki,

   5. nierówności powierzchniowe.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Opis zabiegu

Na obszar skóry, który będzie poddawany zabiegowi nakładany jest krem znieczulający. Po upływie odpowiedniego czasu lekarz przystępuje do zabiegu ścierania powierzchniowych warstw skóry.  Po zabiegu nakładany jest opatrunek. Na obszarze który poddawany jest zabiegowi dermabrazji, organizm produkuje nowy kolagen, który wygładza i odmładza skórę, oraz likwiduje blizny.

Znieczulenie

zabieg dermabrazji zazwyczaj wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym- krem znieczulający. W przypadku bardzo dużych powierzchni poddawanych zabiegowi możliwe jest zastosowanie znieczulenia ogólnego.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu skóra jest podrażniona przez kilka dni. Lekarz może przepisać środki zmniejszające dyskomfort. Nowa skóra jest najpierw różowa, ale z czasem nabiera normalnego koloru. Zwykle ten stan trwa 6-8 tygodni, po którym to okresie skóra wraca do normalnego wyglądu. Do normalnej aktywności można powrócić w ciągu 7-14 dni od zabiegu. Po zabiegu dermabrazji należy unikać bezpośredniego kontaktu ze słońcem przez okres 3-6 miesięcy. Bezwzględnie należy też, przed każdym wyjściem na dwór, używać kremów z filtrem ochronnym. Czas gojenia zależy od głębokości dermabrazji.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Konieczność powtarzania zabiegu dermabrazji uzależniona jest od głębokości zmian,które chcemy usunąć oraz od indywidualnych predyspozycji.

Nasi chirurdzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.