Korekta nosa – w trosce o swój wizerunek

Korekta nosa – czasami mały zabieg, którym uzyskujemy duże zmiany. Twarz to nasza wizytówka. Dlatego tak ważne jest poczucie zadowolenia z własnego wizerunku. Korekta kształtu nosa należy do jednych z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgii plastycznej. Jego celem jest zmiana kształtu nosa w taki sposób, aby nadać twarzy prawidłowe proporcje. Dla wielu osób taka korekta równoznaczna jest z poprawą nie tylko wyglądu, ale również z nabraniem pewności siebie. Poniżej znajduje się zbiór informacji, które pomogą przygotować się do zabiegu korekty nosa.
Korekta nosa Warszawa
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Potrzebne badania – korekta nosa
   1. grupa krwi (potwierdzona)
   2. morfologia (HGB,Ht,RBC,WBC,PLT)
   3. elektrolity: Na (sód), K (potas)
   4. poziom glukozy na czczo
   5. APTT i INR (układ krzepnięcia)
   6. kreatynina
   7. badanie ogólne moczu
   8. Antygen HBS, HCV, HIV
   9. RTG klatki piersiowej
   10. EKG

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – korekta nosa

Podczas operacji plastycznej nosa poprawiamy kształt nosa m.in. poprzez usunięcie garbu, zwężenie nosa, zmniejszenie lub uniesienie opadającego czubka czy korekcji skrzywionej przegrody. Cięcie wykonywane jest wewnątrz nosa lub w obrębie słupka nosa w zależności od rozległości zabiegu. W trakcie samej korekty nosa możliwa jest także korekta przegrody nosa i innych elementów zaburzających jego drożność.

Czas trwania

Zabieg plastyki nosa trwa 2-4 h.

Znieczulenie

Zabiegi korekty nosa przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym.

Pobyt w klinice

Po zabiegu plastyki nosa Pacjent przebywa w klinice do następnego dnia.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – korekta nosa

Po zabiegu korekty nosa powrót pacjenta do aktywności fizycznej trwa najczęściej 2 tygodnie. W większości przypadków przez okres 7 dni od zabiegu konieczne jest noszenie opatrunku gipsowego na nosie.

Nasi chirurdzy - korekta nosa, operacja plastyczna nosa Warszawa

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.