lek. med. Magdalena Gołębiewska

specjalista dermatologii, dermatologii dziecięcej, wenerolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 

Doświadczenie zdobywała w Klinice Reumatologii dawnego Instytutu Reumatologii w Warszawie, Klinice Dermatologii i Wenerologii WUM, Oddziale Dermatologicznym Szpitala Dziecięcego w Warszawie. 

Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry oraz chorób i infekcji przenoszonych drogą płciową, z naciskiem na holistyczne podejściem do pacjenta.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

ZnanyLekarz.pl
 Damian – 8 maja 2023

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszystko dokładnie wyjaśnione, polecam.

 

 Pacjent – 4 maja 2023

Pani doktor jako jedyna rozpoznała dolegliwość córki była to dla mnie zaskakująca ponieważ nikt z dotychczasowych lekarzy u których byłam nie umieli stwierdzić co dolega córce po wykonaniu badań podejrzenie choroby było właściwe wielki ukłon w Pani stronę .

 

  LL – 30 kwietnia 2023

Bardzo szczegółowy wywiad, duże zaangażowanie w sprawę, jasne wyczerpujące wyjaśnienia.

 

 Kamil M. – 23 kwietnia 2023

Jedna z najlepszych wizyt u specjalisty, kiedykolwiek byłem. Skrupulatne i fachowe podejście do problemu, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Na pewno jeszcze skorzystam. Ponadto, wielki plus dla przychodni i dla Pań z recepcji

 

 K.Z – 19 kwietnia 2023

Pani doktor, jest osobą bardzo empatyczną, jest lekarzem bardzo skrupulatnym i profesjonalnym.

 

 Tatiana Eddles – 28 grudnia 2022

Uzyskałam wyczerpujące informacje na temat diagnozy, miła osoba i kompetentna! Krótki czas oczekiwania.

 

 AK – 20 września 2022

Polecam w 100%. Profesjonalne podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie, wszystkie wątpliwości zostały szczegółowo wyjaśnione i uzyskałam oczekiwaną pomoc. A co najważniejsze leczenie przyniosło fantastyczne rezultaty, a z problemem borykałem się długo. serdecznie polecam

 

  Olga – 18 sierpnia 2022

Pani Magdalena to lekarz zaangażowany i poszukujący skutecznych (niekoniecznie najdroższych) rozwiązań. Od dłuższego czasu walczę z nawracającą melazmą. Pani Magdalena wyjaśniła mi mechanizmy powracania choroby, ostrzegła jak się chronić na przyszłość, poleciła skuteczne preparaty i wdrożyła długoterminową terapię, która przyniosła widoczne skutki. Serdecznie polecam!

 

 Małgorzata – 29 lipca 2022

 Wysoce profesjonalne podejście do pacjenta. Szczegółowy wywiad, szybkie postawienie diagnozy, dokładne omówienie dalszego leczenia a co najważniejsze zastosowane leczenie przyniosło rezultaty!

Bardzo serdecznie polecam Panią doktor.

 

 Anna R. – 28 lipca 2022

Dr Gołębiewska to osoba bardzo zaangażowana oraz empatyczna. Byłam u niej kilkukrotnie i zawsze rzeczowo odpowiadała na moje pytania, rozwierała wątpliwości a co najważniejsze – wystawiała trafna diagnozę. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

Profil lekarza
lek. med. Magdalena Gołębiewska

Specjalista dermatologii, dermatologii dziecięcej, wenerolog

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.