Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna – dla nas najważniejsze są właśnie one: Twoje oczekiwania, chęć zmiany wyglądu, ale i poprawa samopoczucia.
Towarzyszymy Ci w całym przebiegu metamorfozy dbając o Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Zanim podejmiesz decyzję o zmianie – poznaj Specjalistów oraz zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej.

chirurgia plastyczna Warszawa
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu - Chirurgia Plastyczna

Najważniejsza jest wiedza o każdej stronie wybranego przez Ciebie zabiegu. Dlatego podczas pierwszej wizyty chirurg specjalista FormmedEs poinformuje Cię o wszystkich szczegółach operacji, zleci niezbędne badania i oceni kwalifikację do zabiegu. Wtedy również możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania – jesteśmy po to, byś czuł się pewnie i bezpiecznie.

Zabieg - Chirurgia Plastyczna

Najbardziej intymna, osobista sfera zdrowia kobiety powinna być otoczona szczególną opieką i uwagą. Decydując się na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej w Formmed Es, możesz być pewna, że zajmą się Tobą najlepsi specjaliści. Podstawą naszej pracy jest zaufanie – dlatego oferujemy Ci wyjątkowo intymne, przyjazne i dyskretne warunki leczenia. Zapraszamy do Formmed Es!

Opieka po zabiegu - chirurgia plastyczna

Abyś czuł się bezpiecznie, zarówno lekarz jak i pielęgniarka są do Twojej dyspozycji przez cały czas pobytu w szpitalu. Otrzymasz również niezbędne wskazówki postępowania po zabiegowego.

Nasi chirurdzy

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.