Zaznacz stronę

chirurgia plastyczna

 

Esencja pięknego wyglądu

 

CHIRURGIA PLASTYCZNA

Dla nas najważniejsze są właśnie one: Twoje oczekiwania, chęć zmiany wyglądu, ale i poprawa samopoczucia. Towarzyszymy Ci w całym przebiegu metamorfozy dbając o Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Zanim podejmiesz decyzję o zmianie – poznaj Specjalistów oraz zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Chirurgia plastyczna.

chirurgia plastyczna


3 KROKI DO PIĘKNA I ZDROWIA – chirurgia plastyczna.

w

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu - Chirurgia Plastyczna

Najważniejsza jest wiedza o każdej stronie wybranego przez Ciebie zabiegu. Dlatego podczas pierwszej wizyty chirurg specjalista FormmedEs poinformuje Cię o wszystkich szczegółach operacji, zleci niezbędne badania i oceni kwalifikację do zabiegu. Wtedy również możesz zadać wszystkie nurtujące Cię pytania – jesteśmy po to, byś czuł się pewnie i bezpiecznie.

Zabieg - Chirurgia Plastyczna

Zabiegi wykonywane są na terenie kliniki Formmed Es, w całkowicie sterylnych, bezpiecznych warunkach, z użyciem najnowszych narzędzi i sprzętu. Nad całością czuwają specjaliści chirurdzy, anestezjolodzy oraz wykwalifikowane pielęgniarki. Po zabiegu w znieczuleniu ogólnym pacjenci pozostają w Klinice do 24h. Zabiegi wykonywane w znieczuleniu miejscowym nie wymagają pobytu w szpitalu.

Opieka po zabiegu - chirurgia plastyczna

Abyś czuł się bezpiecznie, zarówno lekarz jak i pielęgniarka są do Twojej dyspozycji przez cały czas pobytu w szpitalu.  Otrzymasz również niezbędne wskazówki postępowania po zabiegowego.


Nasi chirurdzy chirurgia plastyczna

prof. dr hab. n. med. Zofia Dudkiewicz

Specjalista chirurgii dzieciecej i szczękowo-twarzowej

dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń

specjalista chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

dr Zbigniew Surowiec

specjalista chirurgii dziecięcej

dr Barbara Offert

specjalista chirurgii, lekarz medycyny estetycznej

dr Orest Szczygielski

specjalista chirurgii dziecięcej

dr Bartosz Weiss

specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.