Mezoterapia – druga młodość dla skóry!

Mezoterapia jest zabiegiem dla osób, które chcą w sposób sprawdzony i niezbyt inwazyjny poprawić jędrność i nawilżenie skóry oraz pozbyć się drobnych zmarszczek. 

Przywrócić skórze piękny i młody wygląd, a przy okazji ją odżywić. Takie pragnienia wielu osób z powodzeniem zaspokoi zabieg mezoterapii igłowej.

Ta niechirurgiczna metoda, poprzez dostarczanie substancji aktywnych za pomocą zastrzyków śródskórnych w odpowiednie miejsca na ciele pozwala przywrócić skórze piękny, zdrowy wygląd. Aktywny preparat poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych.

Zabieg ten jest wykorzystywany w celu odbudowy, odżywienia oraz rewitalizacji skóry twarzy i ciała. Zabiegi mezoterapii można wykonywać miejscowo np. tylko na okolicę oczu lub kompleksowo na całą twarz, szyję, dekolt lub dłonie.

Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych i długotrwałych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie pacjentów.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – mezoterapia

   1. utrata napięcia i elastyczności
   2. zmarszczki związane z wiekiem i mimiczne
   3. osłabione mięśnie
   4. rozszerzone naczynka
   5. plamy starcze i przebarwienia
   6. blizny potrądzikowe
   7. sucha, szorstka skóra
   8. zanieczyszczona skóra
   9. bardzo wrażliwa skóra

Najlepsza pora roku

Zima lub wczesna wiosna.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – mezoterapia

Podczas zabiegu niewielkie dawki substancji wstrzykiwane są w skórę za pomocą bardzo cienkiej igły. Pacjent odczuwa łagodne ukłucia.

Czas trwania

Kilkanaście minut.

Znieczulenie

Krem znieczulający stosowany na pół godziny przez zabiegiem.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – mezoterapia

Miejsca, w których doszło do iniekcji mogą być lekko zaczerwienione. Ślady mogą utrzymać się do dwóch dni.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Seria kliku zabiegów – w zależności od stanu skóry i oczekiwań pacjenta. Pierwsze dwa miesiące zabieg raz na 2-3 tygodnie. Później raz w miesiącu przez pół roku.

Efekty po zabiegu

 

Skóra jędrna, odżywiona, pozbawiona objawów starzenia.

  1.  

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabieg - mezoterapia

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.