Zaznacz stronę
laserowe usuwanie zmian

LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH
– bezpieczeństwo to podstawa!

Pozbywając się dyskomfortu związanego ze zmianą skórną, oprócz względów estetycznych należy pamiętać o komforcie  zabiegu dermatologicznego. Na zadowolenie pacjenta składa się bowiem nie tylko uzyskanie oczekiwanego efektu, ale również zastosowanie najbardziej optymalnej i bezpiecznej metody leczenia.

Według takiej zasady wykonujemy w Formmed Es całkowicie bezkrwawy zabieg laserowego usuwania zmian skórnych CO2. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, ale zanim one padną prosimy o zapoznanie się ze zbiorem informacji dotyczących zabiegu.

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser frakcyjny CO²
l

Ważny początek

Wskazania

  • włókniaki
  • naczyniaki rubinowe
  • brodawki wirusowe
  • brodawki narządów płciowych
  • tatuaże
  • niektóre blizny
  • inne narośle skórne

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu następuje odparowanie zmiany skórnej za pomocą lasera CO2. Laser działa bardzo precyzyjnie i nie powoduje krwawienia.

Czas trwania

Od kilku do kilkunastu minut.

Znieczulenie

Miejscowe

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Może wystąpić ból lub obrzęk/strupek w miejscu zabiegu. Proces gojenia trwa do 2 tygodni. Ranka po strupku goi się samoistnie. Można stosować środki odkażające i przyspieszające gojenie.

Konieczność powtórzenia zabiegu

W zależności od zmiany skórnej i zaleceń specjalisty.


Efekty po zabiegu

Natychmiastowe zanikanie zmiany skórnej.

 

Zdjęcia przed:

 

 

Zdjęcia po:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.