LASEROWE USUWANIE ZMIAN SKÓRNYCH – bezpieczeństwo to podstawa!

Pozbywając się dyskomfortu związanego ze zmianą skórną, oprócz względów estetycznych należy pamiętać o komforcie  zabiegu dermatologicznego. Na zadowolenie pacjenta składa się bowiem nie tylko uzyskanie oczekiwanego efektu, ale również zastosowanie najbardziej optymalnej i bezpiecznej metody leczenia.

Według takiej zasady wykonujemy w Formmed Es całkowicie bezkrwawy zabieg laserowego usuwania zmian skórnych CO2. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania, ale zanim one padną prosimy o zapoznanie się ze zbiorem informacji dotyczących zabiegu.

Dowiedz się więcej o laserze:

www.znanylekarz.pl
Pani doktor godna polecenia. Miła, empatyczna, a przede wszystkim skuteczna. Wspaniały specjalista dokładnie zbada, wszystko wytłumaczy o przebiegu leczenia, i przede wszystkim wysłucha, odpowie na wszystkie pytania. Sprzęt na wysokim poziomie. Pani pielęgniarka to dusza nie człowiek, Panie w rejestracji przemile i pomocne. Ogólnie więcej bym sobie życzyła i takich specjalistów i takich klinik w Sochaczewie, których niestety brak, gdzie tak jest przyjmowany pacjent i nie ma reguły czy na NFZ czy prywatnie tam nikt nie zerka na zegarek kiedy pacjent wyjdzie.
Pacjentka - Jola
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
5 grudnia 2022
www.znanylekarz.pl
Zawsze skuteczna diagnoza i leczenie. Usunięcie kurzajek załatwione przy pierwszej wizycie. Polecam wszystkim
Pacjentka - AB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem pacjentem od kilku lat. Pani doktor wykryła u mnie zmiany skórne grożące poważną chorobą. Dzięki niej jestem zdrowy i co roku odwiedzam jej gabinet. w badaniu zawsze jest dociekliwa i wyjaśnia wszelkie swoje spostrzeżenia. Daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju co do dalszego leczenia.
Pacjent - MarekB
dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik
21 listopada 2022

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. włókniaki
   2. naczyniaki rubinowe
   3. brodawki wirusowe
   4. brodawki narządów płciowych
   5. tatuaże
   6. niektóre blizny
   7. inne narośle skórne

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu następuje odparowanie zmiany skórnej za pomocą lasera CO2. Laser działa bardzo precyzyjnie i nie powoduje krwawienia.

Czas trwania

Od kilku do kilkunastu minut.

Znieczulenie

Miejscowe

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Może wystąpić ból lub obrzęk/strupek w miejscu zabiegu. Proces gojenia trwa do 2 tygodni. Ranka po strupku goi się samoistnie. Można stosować środki odkażające i przyspieszające gojenie.

Konieczność powtórzenia zabiegu

W zależności od zmiany skórnej i zaleceń specjalisty.

Efekty po zabiegu

Natychmiastowe zanikanie zmiany skórnej.

Efekty przed i po zabiegu

Nasi lekarze dermatolodzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.