lek. stom. Dorota Świątek

Specjalista ortodoncji

Ortodoncja wciąż się rozwija. Dlatego na bieżąco uczestniczę w sympozjach i szkoleniach – mój dostęp do wiedzy to pewność dla moich pacjentów, że mają najlepszą opiekę.

lek_stom_Dorota_Świątek_img

Dorota Świątek jest Absolwentką Stomatologii I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, również na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym uzyskała z wyróżnieniem tytuł specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej oraz ortodoncji.

Dorota Świątek na początku swojej drogi zawodowej, w 1991 roku została zatrudniona na stanowisku asystentki w Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii.
W 1993 roku uzyskała specjalizację z wyróżnieniem z zakresu stomatologii ogólnej i ortodoncji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Była także wieloletnim pracownikiem Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Specjalizuje się nie tylko w leczeniu tradycyjnych wad ortodontycznych, takich jak na przykład wady zgryzu, stłoczenie zębów czy szpary między zębowe, ale również w leczeniu pacjentów po rozszczepie wargi i podniebienia (po zakończeniu leczenia chirurgicznego).

Stale poszerza swoją wiedzę i jest aktywną uczestniczką licznych zjazdów i  konferencji naukowych o tematyce ortodontycznej zarówno w kraju, jak  i za granicą.
Jest autorką i współautorką wielu publikacji naukowych oraz członkiem krajowych oraz zagranicznych towarzystw naukowych.

Ma duże doświadczenie i sukcesy, nie tylko w tradycyjnym leczeniu ortodontycznym, ale również tak specjalistycznym jak w przypadku leczenia  ortodontycznego pacjentów po rozszczepie wargi i podniebienia. Tę umiejętność posiada niewielu specjalistów z dziedziny stomatologii w zakresie leczenia ortodontycznego, ponieważ pacjentów po rozszczepie wargi i podniebienia uważa się, za jednych z najbardziej skomplikowanych pod względem, nie tylko chirurgicznym ale również ortodontycznym.

Specjalista Ortodoncji Dorota Świątek przyjmuje pacjentów  w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, zarówno pacjentów z wadami tradycyjnymi (do 12 roku życia), jak i pacjentów po przebytym rozszczepie wargi i podniebienia.

W swojej pracy cechuje się szeroką wiedzą, a także profesjonalizmem w leczeniu pacjentów. Uważa, że dzięki stałemu rozwojowi i znajomości najnowszych rozwiązań w zakresie ortodoncji, zapewnia swoim pacjentom najlepszą opiekę.

Profil lekarza
lek. stom. Dorota Świątek

Specjalista ortodoncji

05-082 Babice Nowe, ul. Warszawska 197D

Telefon: +48 606 388 973

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.