Dietetyk pomaga uzyskać zdrowe ciało i lepsze samopoczucie !

Dietetyk – dzięki jego wskazówkom zmienisz swój sposób odżywiania.

Źle się czujesz w swoim ciele? Zastanawiasz się, nad zmianą sposobu odżywiania i nie wiesz od czego zacząć? Masz nadwagę,  dokucza Ci złe samopoczucie i ciągłe zmęczenie?  Jeśli szukasz specjalisty, który pokieruje Twoją zmianą, jesteś na dobrej drodze. Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta, czyli sposób odżywiania jest podstawą do poprawy Twojego zdrowia, samopoczucia, a w konsekwencji Twojego wyglądu. 

Pierwszym krokiem jaki możesz zrobić to umówić się na wizytę, na której dietetyk przeanalizuje Twój dotychczasowy sposób odżywiania i wspólnie ustalony będzie indywidualny plan zdrowego żywienia wraz ze szczegółowym jadłospisem. 

Kolejny krok należy już tylko do Ciebie – jak najszybciej wprowadź zmiany żywieniowe w swoje życie. Będziesz zaskoczony jak zmieni się Twoje samopoczucie. Nie zapomnij, że najlepszy efekt uzyskasz dzięki zdrowemu trybowi życia połączonego ze zdrowym odżywianiem.

 
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Przed wizytą

przygotuj:

   1. listę przyjmowanych na stałe leków lub/i suplemntów diety łącznie z ich dawkowaniem,
   2. spis wszystkich spożytych produktów w ciągu ostatnich 3 dni
   3. jeśli posiadasz, aktualne wyniki podstawowych badań, m.in.morfologię

WSKAZANIA

   1. złe samopoczucie związane z dotychczasowym żywieniem
   2. zaburzenia metablizmu
   3. unormowanie wagi ciała
 

Wizyta

otrzymasz:

   1. indywidualne stworzony jadłospis, który będzie zawierał m.in.:  wyszczególnioną kaloryczność posiłków
   2. zalecenia jak zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania

Po wizycie

Teraz wszystko jest w Twoich rękach. Wprowadź nowe nawyki żywieniowe do swojego codziennego jadłospisu i do dzieła. Widzimy się na wizycie kontrolnej.
 

Nasi chirurdzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.