Dietetyk pomaga uzyskać zdrowe ciało i lepsze samopoczucie !

Dietetyk – dzięki jego wskazówkom zmienisz swój sposób odżywiania.

Źle się czujesz w swoim ciele? Zastanawiasz się, nad zmianą sposobu odżywiania i nie wiesz od czego zacząć? Masz nadwagę,  dokucza Ci złe samopoczucie i ciągłe zmęczenie?  Jeśli szukasz specjalisty, który pokieruje Twoją zmianą, jesteś na dobrej drodze. Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta, czyli sposób odżywiania jest podstawą do poprawy Twojego zdrowia, samopoczucia, a w konsekwencji Twojego wyglądu. 

Pierwszym krokiem jaki możesz zrobić to umówić się na wizytę, na której dietetyk przeanalizuje Twój dotychczasowy sposób odżywiania i wspólnie ustalony będzie indywidualny plan zdrowego żywienia wraz ze szczegółowym jadłospisem. 

Kolejny krok należy już tylko do Ciebie – jak najszybciej wprowadź zmiany żywieniowe w swoje życie. Będziesz zaskoczony jak zmieni się Twoje samopoczucie. Nie zapomnij, że najlepszy efekt uzyskasz dzięki zdrowemu trybowi życia połączonego ze zdrowym odżywianiem.

 
www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia

Przed wizytą

przygotuj:

   1. listę przyjmowanych na stałe leków lub/i suplemntów diety łącznie z ich dawkowaniem,
   2. spis wszystkich spożytych produktów w ciągu ostatnich 3 dni
   3. jeśli posiadasz, aktualne wyniki podstawowych badań, m.in.morfologię

WSKAZANIA

   1. złe samopoczucie związane z dotychczasowym żywieniem
   2. zaburzenia metablizmu
   3. unormowanie wagi ciała
 

Wizyta

otrzymasz:

   1. indywidualne stworzony jadłospis, który będzie zawierał m.in.:  wyszczególnioną kaloryczność posiłków
   2. zalecenia jak zmienić swój dotychczasowy sposób odżywiania

Po wizycie

Teraz wszystko jest w Twoich rękach. Wprowadź nowe nawyki żywieniowe do swojego codziennego jadłospisu i do dzieła. Widzimy się na wizycie kontrolnej.
 

Nasi chirurdzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.