LIP & EYELID FORMULA - nowe spojrzenie na twarz bez zmarszczek

Okolice oczu i ust są szczególnie narażone na powstawanie zmarszczek. Związane są one nie tylko ze zmianami wynikającymi z upływającego czasu, ale również z mimiką twarzy.
Peeling fenolowy Lip & Eyelid Formula został stworzony właśnie z myślą o tych rejonach twarzy, a jego celem jest usunięcie głębokich zmarszczek.
Jedno opakowanie peelingu zawiera roztwór fenolu oraz proszek bizmutowy i pozwala na wykonanie 15 punktowych zabiegów w okolice oczu i ust lub jednego pełnego zabiegu na twarz.
Przed wizytą w Formmed Es prosimy zapoznać się z garścią najważniejszych informacji dotyczących zabiegu.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Wskazania

  1. głębokie zmarszczki
  2. fotostarzenie się okolic ust oraz oczu
  3. blizny np. trądzikowe

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu na wskazany przez pacjenta i lekarza obszar aplikuje się preparat Lip&Eyelid Formula.

Aplikacja trwa aż do zbielenia się skóry. W dalszej kolejności na twarz zostaje nałożona maska post-peel.

Maskę posypuje się tlenkiem bizmutu o żółtym zabarwieniu. Pozostaje on na twarzy do 6 dni. W chwili gdy tlenek się wykrusza należy go uzupełnić (na głębokie zmarszczki stosowana jest dodatkowo okluzja).

Po kilku dniach od zabiegu (4-6) dermatolog podczas wizyty pacjenta ocenia stan skóry oraz stopień jej gojenia.

Około 6-7 dnia maska zostaje usunięta poprzez zaaplikowany preparat natłuszczający.

Znieczulenie

miejscowe

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Skóra jest mocno zaczerwieniona. Dzień po zdjęciu maski można zastosować make-up. Zaczerwienienie może utrzymywać się do około miesiąca. W przypadku skóry nadwrażliwej może utrzymywać się dłużej.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Nie. Wymagany jest tylko jeden zabieg.

Nasi chirurdzy

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.