Chirurgiczne usuwanie blizn

Blizny dla większości z nas są zazwyczaj niechcianym wspomnieniem po urazie, skaleczeniu lub operacji. Pacjenci starają się je ukryć lub zatuszować – niestety nie wszystkie się da.

W Formmed Es pomagamy pozbyć się niechcianych blizn w sposób skuteczny i całkowicie bezpieczny. W leczeniu rozległych blizn nasi specjaliści wykorzystują przede wszystkim pewne i sprawdzone metody chirurgiczne. W dalszym etapie, jeżeli zajdzie taka potrzeba można zastosować dermabrazję lub zabieg laserowy. Dzięki nim kontury blizny ulegają zatarciu i stają się niemalże niewidoczne.

Pacjentów zainteresowanych zabiegiem usunięcia blizny zapraszamy do naszej Kliniki w celu skorzystania z konsultacji ze specjalistą oraz na umówienie się na zabieg w najbardziej optymalnym terminie.

Zabiegi chirurgicznego usuwania blizn wykonujemy zarówno u osób dorosłych jak i  u dzieci.

Chirurgiczne usuwanie blizn - warszawa - Babice Nowe

Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi:

      1. chirurgiczne usuwanie blizn pooperacyjnych,
      2. chirurgiczne usuwanie blizn pourazowych,
      3. chirurgiczne usuwanie blizn poparzeniowych,
      4. chirurgiczne usuwanie zmian skórnych oraz nowotworów z plastyką miejscową lub rekonstrukcją płatową, przeszczepem skóry.

Informacje o laserowym usuwaniu blizn znajdziesz na stronie:https://formmedes.pl/medycyna-estetyczna/laserowe-usuwanie-blizn/

www.znanylekarz.pl

3 kroki do piękna i zdrowia - usuwanie blizn Warszawa

Ważny początek

Potrzebne badania

Ustalane indywidualnie z lekarzem, w zalezności od rodzaju znieczulenia.

Szczegóły zabiegu

Czas trwania

Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości blizny oraz zastosowanego znieczulenia.

Znieczulenie – chirurgiczne usuwanie blizn

W zależności od rozległości blizny oraz od wieku pacjenta zabiegi chirurgicznego usuwania blizn wykonywane sa w znieczuleniu miejscowym bądź w znieczuleniu ogólnym.

 

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – usuwanie blizn

Usunięcie szwów następuje od 5 do 7 dni po wycięciu znamion. Opatrunki należy zmieniać zgodnie z zaleceniami lekarza. Przez kilka miesięcy po zabiegu zabronione jest wystawianie operowanego miejsca na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie powinno się również korzystać z solarium oraz sauny.

Lekarze wykonujący zabieg - chirurgiczne usuwanie blizn

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.