Leczenie nadpotliwości preparatem leczniczym – i po krępującym kłopocie!

Leczenie nadpotliwości specjalnym preparatem –  mamy skuteczny sposób.

Poczucie komfortu w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji, wzmacnia naszą pewność siebie. Tendencja do nadpotliwości może jednak zepsuć niejeden, ważny w życiu moment. Z myślą o tym specjaliści opracowali bardzo skuteczną metodę pomocy. Działanie jest skuteczne, a problem przestaje być widoczny.

Wg badań klinicznych, po zastosowaniu kuracji z użyciem preparatu, wytwarzanie potu zmniejsza się o ponad 80% po tygodniu od przeprowadzenia zabiegu u 80% procent osób. Ponadto, u 95% pacjentów objętość potu maleje co najmniej o połowę.

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania – leczenie nadpotliwości

 – nadpotliwość pach, dłoni, stóp.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu – leczenie nadpotliwości

Podczas zabiegu śródskórnie wstrzykiwana jest niewielka dawka specjalnego preparatu, która blokuje działanie nerwów i w efekcie zapobiega wydzielanie potu.

Czas trwania

W zależności od leczonej okolicy, trwa zwykle 20-40 min.

Znieczulenie

Zabieg jest bezbolesny, możliwe jest znieczulenie miejscowe kremem.

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja – leczenie nadpotliwości

Po zabiegu leczenia nadpotliwości preparatem leczniczym, uczucie dyskomfortu  jest krótkie i minimalne. W miejscach wkłuć mogą pojawić się zaczerwienienia lub zasinienia. Mogą się utrzymać przez około 2-3 dni po zabiegu. Przez kilka godzin po zabiegu nie wolno masować miejsc objętych zabiegiem.

Konieczność powtórzenia zabiegu

W okolicach pach blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez 6-12 miesięcy, w okolicach rąk – 4-6 miesięcy. Po wyżej wymienionych okresach zabieg należy powtórzyć.

Efekty po zabiegu

Po leczeniu nadpotliwości preparatem leczniczym widoczny i odczuwalny efekt działania zabiegu (zahamowanie wydzielania potu) pojawia się po 24 godzinach do 7 dni po wykonaniu zabiegu.

Lekarze wykonujący zabiegi leczenia nadpotliwości

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.