Zaznacz stronę
leczenie nadpotliwości

Leczenie nadpotliwości preparatem leczniczym
– i po krępującym kłopocie!

Leczenie nadpotliwości specjalnym preparatem –  mamy skuteczny sposób.

Poczucie komfortu w każdej, nawet najbardziej stresującej sytuacji, wzmacnia naszą pewność siebie. Tendencja do nadpotliwości może jednak zepsuć niejeden, ważny w życiu moment. Z myślą o tym specjaliści opracowali bardzo skuteczną metodę pomocy. Działanie jest skuteczne, a problem przestaje być widoczny.

Wg badań klinicznych, po zastosowaniu kuracji z użyciem preparatu, wytwarzanie potu zmniejsza się o ponad 80% po tygodniu od przeprowadzenia zabiegu u 80% procent osób. Ponadto, u 95% pacjentów objętość potu maleje co najmniej o połowę.

 

 

l

Ważny początek

Wskazania - leczenie nadpotliwości

  • nadpotliwość pach, dłoni, stóp

Przebieg zabiegu

Przebieg zabiegu - leczenie nadpotliwości

Podczas zabiegu śródskórnie wstrzykiwana jest niewielka dawka specjalnego preparatu, która blokuje działanie nerwów i w efekcie zapobiega wydzielanie potu.

Czas trwania

W zależności od leczonej okolicy, trwa zwykle 20-40 min.

Znieczulenie

Zabieg jest bezbolesny, możliwe jest znieczulenie miejscowe kremem.

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja - leczenie nadpotliwości

Po zabiegu leczenia nadpotliwości preparatem leczniczym, uczucie dyskomfortu  jest krótkie i minimalne. W miejscach wkłuć mogą pojawić się zaczerwienienia lub zasinienia. Mogą się utrzymać przez około 2-3 dni po zabiegu. Przez kilka godzin po zabiegu nie wolno masować miejsc objętych zabiegiem.

Konieczność powtórzenia zabiegu

W okolicach pach blokada zakończeń nerwowych utrzymuje się przez 6-12 miesięcy, w okolicach rąk – 4-6 miesięcy. Po wyżej wymienionych okresach zabieg należy powtórzyć.

Efekty po zabiegu

Po leczeniu nadpotliwości preparatem leczniczym widoczny i odczuwalny efekt działania zabiegu (zahamowanie wydzielania potu) pojawia się po 24 godzinach do 7 dni po wykonaniu zabiegu.

Lekarze wykonujący zabiegi leczenia nadpotliwości

dr Joanna Wiśniewska-Goryń

specjalista chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, medycyna estetyczna

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.