Osocze bogatopłytkowe - bezpieczne bo Moje !

Osocze bogatopłytkowe to bezpieczny zabieg odmładzający skórę.

Terapia regeneracyjna z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to nowoczesna, odmładzająca skórę procedura przeciwstarzeniowa, która pobudza własne zasoby organizmu do odbudowy i rewitalizacji skóry. Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta dzięki czemu nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, więc zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Osocze możemy wykorzystywać w różnych okolicach ciała – wszędzie tam gdzie chcemy uzyskać poprawę jakości, gęstości, odmłodzenia i odżywienia skóry. Najczęściej ostrzykujemy twarz, szyję, dekolt oraz grzbiety rąk. Metodą mezoterapii igłowej można również ostrzykiwać osoczem rozstępy, blizny oraz  przebarwienia.

osocze bogatopłytkowe Warszawa

Skoncentrowane osocze bogatopłytkowe z powodzeniem stosowane jest także w leczeniu łysienia ponieważ zawiera proteiny i czynniki wzrostu, stymulujące większą aktywność mieszków włosowych. Hamuje również proces wypadania włosów.

 
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Pred zabiegiem

Wskazania – osocze bogatopłytkowe

   1. skóra twarzy, szyii, dłoni-zmęczona, wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku
   2. fałdy, zmarszczki
   3. łysienie oraz
   4. alergie na preparaty do zabiegów medycyny estetycznej

Przeciwwskazania i zalecenia

 

   1. choroby krwi
   2. nowotwory
   3. ciąża, karmienie piersią
   4. czynna opryszczka
   5. 10 dni przed zabiegiem nie wolno przyjmować aspiryny oraz innych leków zmniejszających krzepliwość krwi

Wykonaj badania w Formmed Es

Zabieg

Przebieg zabiegu – osocze bogatopłytkowe

Pielęgniarka pobiera od pacjenta odpowiednią ilość krwi ( w zależności od wielkości obszaru, który ma być poddany zabiegowi). Następnie umieszcza ją w wirówce w celu oddzielenia czerwonych krwinek od osocza bogatopłtykowego. Odseparowane osocze zostaje podane w skórę na dwa sposoby: mezoterapii igłowej albo liniowo wzdłuż zmarszczek.

Czas trwania

Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego wraz z przygotowaniem trwa do 40 min.

Znieczulenie

Miejsca ostrzykiwane osoczem smarowane są przed zabiegiem kremem znieczulającym.

Po zabiegu

Rekonwalescencja – osocze bogatopłytkowe

Pacjent po zabiegu może wrócić do codziennych czynności. Zaleca się nie nakładanie kremów oraz makijażu przez dobę po zabiegu. Bezpośrednio po zabiegu podania osocza bogatopłytkowego widoczne są zaczerwienienia w miejscach wkłucia, które znikają tego samego dnia.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Liczbę zabiegów i odstępy czasowe pomiędzy nimi ustala lekarz na podstawie wywiadu. W celu uzyskania zadowalającego efektu zalecane są serie zabiegów.

Efekty po zabiegu

W wyniku zabiegów w których stosujemy osocze bogatopłytkowe następuje redukcja zmarszczek i odmłodzenie skóry. Twarz odzyskuje młodzieńczy blask.

Lekarze wykonujący zabiegi - osocze bogatopłytkowe

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.