Laserowe usuwanie zmian naczyniowych – zdrowa skóra bez przebarwień!

Wszelkie zmiany należy zaczynać od siebie, ale warto mieć świadomość, że ponad 60% populacji ma problem ze… zmianami naczyniowymi. Tak zwane “pajączki” pojawiają się najczęściej na twarzy, dekolcie, szyi. Na pomoc w ich usunięciu przychodzi nowoczesne urządzenie medycyny estetycznej – czyli laser.

Jest to skuteczna i całkowicie bezpieczna metoda zamykania otwartych naczynek, którą przeprowadzamy dla naszych pacjentów w Formmed Es. Prosimy o zapoznanie się z informacjami, co warto wiedzieć o samym zabiegu.

Dowiedz się więcej o laserze:

Laser PALOMAR Star Lux 500

www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona. Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjentka - Edyta F.
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 lutego 2022
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani doktor. Pani doktor bardzo dobrze potrafi doradzić, słucha uważnie pacjenta, szuka rozwiazan w miarę możliwości medycznych. Czułam się zaopiekowana, poświęcono mi bardzo dużo czasu. To była bardzo dobra decyzja aby wybrać tego lekarza. Teraz nie mogę doczekać się operacji piersi.
Pacjentka - Paula
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
9 października 2021
www.znanylekarz.pl
Jestem bardzo zadowolona z wizyty - wypełnienie bruzd marionetki i powiększenie ust. Bałam się sztucznego wyglądu, a efekt zabiegu naturalny i parę lat mniej. Pani doktor bardzo sympatyczna. Polecam
Pacjentka - Joanna
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
31 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Serdecznie polecam Panią Doktor. W trakcie wizyty mój problem został szczegółowo omówiony, otrzymałam bardzo dokładne i przekazane w przystępny sposób informacje o zabiegu. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze, a wiedza i rzeczowe podejście do problemu skutkowało bezzwłocznym umówieniem terminu operacji. Nie mam wątpliwości co do wyboru lekarza i...już nie mogę doczekać się efektów 🙂
Pacjent - KH
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
12 maja 2021
www.znanylekarz.pl
Super efekty operacji! Piersi równe, piękne o bardzo naturalnym kształcie! Pełen profesjonalizm połączony z miłą i przyjazną atmosferą. Do Pani Doktor trafiłam z problemem asymetrii i opadających piersi. Na pierwszej wizycie zostałam dokładnie zmierzona (nie tak jak u innego lekarza, gdzie rozmiar był dobierany "na oko"). Opieka pooperacyjna lekarza i pielęgniarki w pierwszej dobie wspaniała! Bez bólu! Częste wizyty i pełna opieka Pani Doktor w czasie gojenia. Pełen profesjonalizm. Mąż jest zachwycony efektami:) Serdecznie polecam!
Pacjent - Agnieszka B
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
7 lutego 2021
www.znanylekarz.pl
Do Pani Doktor trafiłem z problemem ginekomastii. Na konsultacji medycznej otrzymałem wszelkie informacje i byłem w pełni zdecydowany na zabieg bez jakichkolwiek obaw. Efekt zabiegu jest fantastyczny, opieka pooperacyjna w pełni profesjonalna. Nawet po opuszczeniu już szpitala w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt z Panią Doktor w razie jakichkolwiek obaw lub dolegliwości, których tez mimo nie łatwego zabiegu w moim przypadku praktycznie nie było a całość goiła się bardzo szybko. Od strony podejścia do pacjenta Pani Doktor jest bardzo uprzejma, kulturalna oraz bardzo dba o dobro pacjenta. Jedyne czego mogę żałować to ze tak późno zdecydowałem się na wizytę u Pani Doktor.
Pacjent - Jakub F
dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń
21 listopada 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. siatki pajączków na twarzy lub/i ciele
   2. naczyniaki
   3. Port Wine Stain
   4. drobne żylaki

Potrzebne badania

Tzw. kliniczna próba laserowa: pozwala ocenić optymalną energię oraz czas zabiegu; zleca ją lekarz prowadzący.

Wykonaj badania w Formmed Es

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Zgodnie z ustalonymi podczas próby parametrami urządzenia, w trakcie zabiegu laser emituje wiązkę światła na wyznaczony obręb zmian skórnych. Energia przyswajalna przez hemoglobinę niszczy zbędne naczynka.

Czas trwania

W zależności od zmiany na skórze.

Znieczulenie

Miejscowe

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Po zabiegu mogą pojawić się obrzęki, zasinienia lub zaczerwienienia, które ustępują zazwyczaj po kilku tygodniach. Przez około miesiąc, nie należy wystawiać skóry na słońce, nie korzystać z solarium, używać kremów z filtrem. Można stosować krem przyspieszający gojenie. Należy unikać zbędnego wysiłku oraz stosować kosmetyki do pielęgnacji skóry naczynkowej.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Zaleca się około 2 do 5 zabiegów w ciągu kilku miesięcy (wpływ na ilość ma stan zmiany).

Efekty po zabiegu

Skóra wygładzona bez widocznych zmian.

Pacjenci, którzy chcą powtórzyć zabieg
lub kontynuować zabiegi

0%

Pacjenci, którzy polecają
zabiegi swoim znajomym

0%

Lekarze wykonujący zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.