Laser MonaLisa Touch – dotyk, który regeneruje!

Każdej kobiecie zależy na tym, aby móc w pełni cieszyć się swoją kobiecością. Niestety, wiek, poród, a także niektóre dolegliwości, takie jak nietrzymanie moczu czy suchość pochwy, powodują, że jakość życia seksualnego zostaje znacząco obniżona.

Tym Paniom proponujemy w Formmed Es zabieg wykorzystujący innowacyjny laser MonaLisa Touch. Zastępujący skalpel laser jest nieinwazyjną metodą stymulującą powstawanie kolagenu. Pozwala on nie tylko modelować intymne części ciała, ale również wpływa na ich elastyczność, nawilżenie i zmniejszenie zwiotczenia. Przywraca codzienny komfort – bez dodatkowych uciążliwości w okresie rekonwalescencji.

Wszystkie Panie zainteresowane zabiegiem zapraszamy do naszej Kliniki, a wcześniej do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zabiegu wykorzystujące laser MonaLisa Touch.

MonaLisa Touch TM to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi nim wykonywane, rozwiązując problemy estetyczne i zdrowotne, przywracają kobietom pewność siebie, komfort fizyczny i psychiczny oraz pełne zadowolenie z życie seksualnego.
MonaLisa Touch
www.znanylekarz.pl
To doskonały lekarz z wysoką kulturą osobistą i nieoceniona empatia przy tym kompetentna oraz kontaktowa. Trafna diagnoza. Polecam
Pacjentka - Agnieszka
lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska
18 lutego 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Ważny początek

Wskazania

   1. “suchość” pochwy (zaburzenia hormonalne / menopauza)
   2. wysiłkowe nietrzymanie moczu
   3. skłonność do podrażnień i infekcji
   4. świąd pochwy
   5. obniżony komfort życia seksualnego
   6. narządy płciowe
   7. wymagające regeneracji i odmłodzenia

Przeciwwskazania

   1. aktywny stan zapalny w obrębie układu moczowo-płciowego
   2. aktywne zmiany nowotworowe, lub leczenie nowotworowe 5 lat wstecz
   3. zmiany anatomiczne pochwy
   4. ciąża
   5. miesiączka
   6. uszkodzona skóra w okolicach intymnych

Potrzebne badania

   1. aktualna cytologia

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu laser zostaje wprowadzony do pochwy za pomocą specjalnej końcówki systemu skanującego. Działa on bezpośrednio na ścianki pochwy, powodując mnóstwo precyzyjnie rozmieszczonych mikrourazów w śluzówce, co powoduje powstawanie nowych młodych komórek i gruczołów. Skutkuje to gruntowną przebudowę śluzówki pochwy.

Czas trwania

ok.30 minut

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Pacjentka wraca do codziennych czynności już w dniu zabiegu. Przez około tydzień zaleca się unikanie wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz kontaktów seksualnych.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Ewentualnie według zaleceń specjalisty – po około miesiącu.

Efekty po zabiegu

Okolice intymne stają się bardziej elastyczne, napięte, nawilżone, poprawia się komfort życia seksualnego.

Nasi lekarze ginekolodzy

UMÓW WIZYTĘ

   Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.