Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna – najbardziej intymna, osobista sfera zdrowia kobiety powinna być otoczona szczególną opieką i uwagą. Decydując się na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej w Formmed Es, możesz być pewna, że zajmą się Tobą najlepsi specjaliści. Podstawą naszej pracy jest zaufanie – dlatego oferujemy Ci wyjątkowo intymne, przyjazne i dyskretne warunki leczenia.

MonaLisa Touch - zabieg dzięki któremu odzyskasz utraconą kobiecość

MonaLisa Touch TM to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi nim wykonywane, rozwiązując problemy estetyczne i zdrowotne, przywracają kobietom pewność siebie, komfort fizyczny i psychiczny oraz pełne zadowolenie z życie seksualnego.
ginekologia estetyczna

 

www.znanylekarz.pl
To doskonały lekarz z wysoką kulturą osobistą i nieoceniona empatia przy tym kompetentna oraz kontaktowa. Trafna diagnoza. Polecam
Pacjentka - Agnieszka
lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska
18 lutego 2019

3 kroki do piękna i zdrowia

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Pierwszy etap to wizyta u lekarza ginekologa. Odpowie on na Twoje pytania i sprawdzi kwalifikację do zabiegu. Nie krępuj się mówić o swoich obawach – nasz specjalista wyjaśni Ci cały proces leczenia. Pamiętaj – Twój komfort to podstawa!

Zabieg

Zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalistów w komfortowych, przyjaznych i intymnych warunkach. Stosujemy najnowsze technologie, w tym laser Monalisa Touch, które zapewniają bezbolesne metody leczenia.

Opieka po zabiegu

Będąc naszą pacjentką po zabiegu otrzymasz od nas niezbędne wskazówki postępowania. Jesteśmy z Tobą i dla Ciebie od początku, aż do Twojego pełnego zadowolenia!

Nasi lekarze ginekolodzy

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.