Zaznacz stronę

ginekologia estetyczna

 

Esencja kobiecości

 

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

Ginekologia estetyczna – najbardziej intymna, osobista sfera zdrowia kobiety powinna być otoczona szczególną opieką i uwagą. Decydując się na zabieg z zakresu ginekologii estetycznej w Formmed Es, możesz być pewna, że zajmą się Tobą najlepsi specjaliści. Podstawą naszej pracy jest zaufanie – dlatego oferujemy Ci wyjątkowo intymne, przyjazne i dyskretne warunki leczenia. Dysponujemy najnowszym sprzętem, w tym laserem Monalisa Touch, dzięki któremu sam proces leczenia jest  bezpieczny i mało inwazyjny. Zapraszamy do Formmed Es!

ginekologia estetyczna

MonaLisa Touch- zabieg dzięki któremu odzyskasz utraconą kobiecość

MonaLisa Touch TM to innowacyjny laser stworzony z myślą o pięknie i zdrowiu intymnym kobiety. Zabiegi nim wykonywane, rozwiązując problemy estetyczne i zdrowotne, przywracają kobietom pewność siebie, komfort fizyczny i psychiczny oraz pełne zadowolenie z życie seksualnego. ginekologia estetyczna

Więcej o Monalisa Touch

3 KROKI DO PIĘKNA I ZDROWIA

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu

Pierwszy etap to wizyta u lekarza ginekologa. Odpowie on na Twoje pytania i sprawdzi kwalifikację do zabiegu. Nie krępuj się mówić o swoich obawach – nasz specjalista wyjaśni Ci cały proces leczenia. Pamiętaj – Twój komfort to podstawa!

Zabieg

Zabiegi wykonywane są przez lekarzy specjalistów w komfortowych, przyjaznych i intymnych warunkach. Stosujemy najnowsze technologie, w tym laser Monalisa Touch, które zapewniają bezbolesne metody leczenia.

Opieka po zabiegu

Będąc naszą pacjentką po zabiegu otrzymasz od nas niezbędne wskazówki postępowania. Jesteśmy z Tobą i dla Ciebie od początku, aż do Twojego pełnego zadowolenia!


Nasi lekarze ginekolodzy

lek. med. Katarzyna Wójtowicz

specjalista położnictwa i ginekologii, ginekologii onkologicznej, lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Marta Wróblewska-Tokarska

specjalista położnictwa i ginekologii, dyplomowany lekarz Medycyny Estetycznej i Anti Aging

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.