Medycyna estetyczna

Każdy w swoim życiu potrzebuje zmian. Ważne, żeby przeprowadzać je w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Znajdziesz je w Formmed Es. Zabiegi medycyny estetycznej wykonują u nas najlepsi specjaliści stosując światowej klasy produkty oraz sprzęt. Jesteśmy po to, aby cały proces Twoich zmian miał swój piękny finał.

3 kroki do piękna i zdrowia

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu - medycyna estetyczna

Na początku zapraszamy Cię na konsultację z lekarzem z dziedziny medycyny estetycznej. Oceni on stan Twojej skóry w obszarze, którego dotyczyć ma zabieg, poinformuje o przeciwwskazaniach i umówi na sam zabieg w optymalnym dla Ciebie terminie. Nie bój się zadawać pytań – jesteśmy po to, by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Zabieg - medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są zabiegami krótkimi, wymagającymi jedynie zastosowanie miejscowego znieczulenia w postaci zastrzyku lub kremu.

Opieka po zabiegu - medycyna estetyczna

Po zabiegu otrzymasz niezbędne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Lekarz poinformuje Cię o wszystkich ewentualnych następstwach zabiegu oraz zaleci niezbędne czynności poprawiające kondycję skóry.

Lekarze - medycyna estetyczna Warszawa

UMÓW WIZYTĘ

     Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.