Zaznacz stronę

medycyna estetyczna

 

Esencja młodości i blasku

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Każdy w swoim życiu potrzebuje zmian. Ważne, żeby przeprowadzać je w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Znajdziesz je w Formmed Es. Zabiegi medycyny estetycznej wykonują u nas najlepsi specjaliści stosując światowej klasy produkty oraz sprzęt. Jesteśmy po to, aby cały proces Twoich zmian miał swój piękny finał.

medycyna estetyczna


3 KROKI DO PIĘKNA I ZDROWIA

w

Konsultacja i kwalifikacja do zabiegu - medycyna estetyczna

Na początku zapraszamy Cię na konsultację z lekarzem z dziedziny medycyny estetycznej. Oceni on stan Twojej skóry w obszarze, którego dotyczyć ma zabieg, poinformuje o przeciwwskazaniach i umówi na sam zabieg w optymalnym dla Ciebie terminie. Nie bój się zadawać pytań – jesteśmy po to, by rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Zabieg - medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są zabiegami krótkimi, wymagającymi jedynie zastosowanie miejscowego znieczulenia w postaci zastrzyku lub kremu.

Opieka po zabiegu - medycyna estetyczna

Po zabiegu otrzymasz niezbędne wskazówki dotyczące dalszego postępowania. Lekarz poinformuje Cię o wszystkich ewentualnych następstwach zabiegu oraz zaleci niezbędne czynności poprawiające kondycję skóry.


Nasi lekarze medycyny estetycznej

dr n. med. Joanna Wiśniewska-Goryń

specjalista chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej

dr n. med. Agnieszka Zegadło-Mylik

specjalista dermatologii, patomorfologii, lekarz medycyny estetycznej

dr Barbara Offert

specjalista chirurgii dziecięcej, lekarz medycyny estetycznej

dr Agnieszka Adamowska

specjalista dermatologii-wenerologii, lekarz medycyny estetycznej

s
UMÓW WIZYTĘ

Wysyłając wiadomość zgadzasz się na to, żeby Przychodnia i Szpital FORMMED kontaktowała się z Tobą pod podanym numerem telefonu lub adresem e-mail w sprawach dotyczących działalności leczniczej i oświadczasz, że zapoznałeś/-aś się z Polityką prywatności.